www.sudzibas.lv Bata Briesmīga attieksme

BATA - Briesmīga attieksme

Attieksme zem katras kritikas, un par nekādu pretimnākšanu vispār nav runas. Nopirku vasarai sandalītes, bet likās, ka gumija varētu būt par vaļīgu - tāpēc pavalkāju pa māju. Sapratu, ka labāk tomēr ņemt citu izmēru, un nākamajā dienā nesu samainīt, ko man kategoriski atteica, redz esot valkātas, kā tad nu tālāk tādas pārdos. Dzīvoju nevis dzīvoklī, bet privātmājā, tāpēc apakšpuse bija nedaudz vairāk nosmērējusies, nekā, ja es būtu staigājusi pa parketu un paklāju, bet nu piedošanu, daudzos citos veikalos man pat zābaki ir mainīti, ar kuriem tiešām biju jau staigājusi pa ielu. Uzdrošinājās vēl pajautāt, vai es pati TĀDAS pirktu (ar nosmērētu apakšu) - protams, ka pirktu, ja patiktu! Citreiz veikalā uz vietas mērot, prece ir vairāk izstaipīta/sasmērēta, nekā vienu dienu pāris stundas pa māju nostaigājot, lai saprastu, der vai neder īsti. Pretīgs veikals un nu ļoti augstprātīga attieksme.

D

donna b 05.05.2015

Protams ka neviens nepirktu apavus, kas acim redzami ir valkatas, apsmeretas utt... tapec veikals Tev atteica un pareizi darijis! Vai ari iedomajies, pircejs atnak pie pardeveja ar sim sandalem un jauta, es gribu sos, bet man skiet ka valkatas! Un pardevejam vai nu klaji jamelo vai japsaka taisniba: ja viena kundzite dienu valkaja, bet nepatika... Come on, kurs no pircejiem grib iepirkties veikala, kur pardod valkatas kurpes???

L Lelle Bez Matiem 05.05.2015

Ja nesaprati, vai derēs vai ne, tad vajadzēja jau pērkot uzprasīt vai būs iespēja samainīt. Veikaliem nav nekāds pienākums mainīt jebkurus apavus - pārdevēji pieņem lēmumu atkarībā no situācijas, un arī atkarībā no veikala politikas.
Jā protams ka apavu eksemplāri, kuri izlikti apskatei, mēdz būt izstaipīti un nobružāti. Un tāpēc parasti es prasu citu pāri vai arī atlaidi, ja izlemju tos pirkt.

L lēdija77 05.05.2015

Murgs, pati valkā savas sasviedrētās zandales! Bata ir labs veikals, es gan tādos neiepērkos bieži, jo pārsvarā tikai Guess, un Este, un tādos Tevi dirst pasūtītu, lose, ka vispār ieliki tādu sūdzību!!!