www.sudzibas.lv basse motors Basse Motors mums sabojāja mašīnu!

basse motors - Basse Motors mums sabojāja mašīnu!

Basse Motors mums sabojāja mašīnu!

Tur mehāniķis, kas laboja loga pacilāju BMW E65 ir saslēdzis nepareizi vadus, un pārstāja darboties durvju piesūcējs.
Viņi apgalvoja, ka tas tā arī bija, ka mēs (klienti) atvedām sabojātu mašīnu.
Viņi pat nevarēja uztaisīt diagnostiku vai apskati, kas ir pa vainu! Jo viņiem NAV ELEKTRIĶIS! SERVISĀ VISPĀR NAV ELEKRIĶIS!

Mēs uz vietas mēģinājām izskaidrot, ka tas tiešām ir viņu vaina un lai viņi vismaz pārbauda, kas ir nepareizi! Jo tieši pēc pacilāja maiņas notika tas bojājums.
Servisa meistari apgalvoja ka mums ir bojāts bloks un tā ir mūsu problēma.

Beidzot aizvedām uz Latbemu, kur elektriķi atklāja, ka vadi bija galīgi nepareizi saslēgti. Izskatās ka tas stulbs mehāniķis no BASSE motors vispār nesaprata ko darīja. Latbemas meistari tādu gadījumu pirmo reizi dzīvē ir redzējuši.
Ir jābūt galīgām lopam lai tā saslēgtu vadus.

E error 08.12.2009

Muļķības! Basse Motors ir ļoti pretīmnākoši darbinieki! Tad noskaidro jau sākumā vai vari veikt diagnostiku attiecīgajā servisā! Par ko vispār ir stāsts? Par to, ka būmeram sačakarēta elektronika? Arī tādā gadījumā varēji pajautāt vai servissā ir elektriķis! Un Latbema, protams, ka šādu joku redz pirmo reizi, tā Tev pateiktu arī jebkurā citā servisā...konkurence taču!

J Jānis 25.01.2010

Basse Motors, tiešām tā varētu izdarīt, spriežot pēc tā, ka man viņi siemas riepas montēja stundu un 40 minūtes. Tas nav normāli! Izskatījās tiešām pēc neprašām!