basse motors

vajadzeja nomainit lodveida balstu bmw e36 aizbraucu uz ganibu dambi basse motors. loti laba apkalposana un cenas pienemamas tikai servisa meistars aizmirsa pierakstit kuru tiesi sarniru gribu nomainit rezultata pa taisno no servisa csdd nepatikams parsteigums nomainits nevis labais arejais bet gan kreisais arejais sarnirs!!! nu ja nevar saprast varbut var pazvanit un pajautat ko tiesi mainit nevis darit uz dullo? 27 ls par neko un sarnirs joprojam nav nomainits! pats jau vainigs jo nav ar manu roku rakstits pieteikums kas tiesi jamaina. uzmanieties!

P Phasm 31.10.2006

lohs tu esi, ar to vajadzeja saakt - ko tev vispar vajag no servisa! Vai ari pasaki, lai pashi diagnosticē un bojāto nomaina!

A autofans 14.03.2008

Piedod, bet man jau nu liekas ka pats savam auto sūda balstšarnīru var nomainīt, man ir 15... :) Servisā viņi vairāk par 500Ls nesaņem, un kāds nu kurš trāpās.

J Jurka 28.02.2009

Kaa maksaa ta stradaa!

A AV 07.09.2009

Basse motors pat vispār nevar nosaukt par servisu. Tā ir kaut kāda garāža, kur strādā lopi, nevis meistari!
Viņiem nav elektriķis, bet viņi pieņem mašīnas uz remontu. Un elektriķa darbu dara stulbs mehāniķis.

Nevediet pie viņiem mašīnu uz remontu, citādi dabūsiet vēl vairāk sabojātu!!!