www.sudzibas.lv Barbora Nekaunīga attieksme

Barbora.lv - Nekaunīga attieksme

Barbora.lv galīgi nav kauna. Mežciema maximā biķernieku ielā atvēlēts stūris barboras kastēm,savukārt tie kuri vāc preci-vispār bez kauna... "palaidiet,man tur jātiek" bet nevis tā ka pieklājīgi,bet diez gan rupjā veidā. Un deso pa visu veikalu ar savām planšetēm uz rokas. Man šķiet,ka man ir priekšroka kā klientam maximas veikalā,nevis kaut kādiem pakalpiņiem,kuri vāc preci priekš sliņķiem. Ja vajag preci,tad pagaidi kamēr klienti sameklē ko vajag un tad bīdi viņus nost ar ratiem,jo tev redz viss uz laiku..

B BK 18.12.2018

Tev priekšroka būs tikai uz kapsētu.

S sudzibaLV 18.12.2018

Štrunts ar priekšroku,runa ir par ATTIEKSMI! Nu,nevajadzētu kļūt par zemu rupekli tikai lai algai klāt dabūtu 5€

д Джонни 18.12.2018

А какое у вас право называть тех, кто заказывает продукты по Интернету, "лентяями"? Они точно такие же клиенты магазина. И ситуация у всех может быть разная. Например, мать-одиночка сидит дома с ребёнком, или неходячий инвалид, или человек преклонных лет, который не может выйти из дома по состоянию здоровья. Они тоже - лентяи? Вообще, насколько я знаю, Barbora пакует свои заказы прямо на складе. Кто и как там мог бегать по магазину и вам мешать? Как будто курьеры сами выбирают товары в магазине и пакуют их. Какой-то бред.

S sudzibaLV 18.12.2018

Konkrētajā maximā un konkrētajā datumā tieši tā arī bija. Vismaz 5 cilvēki sarkanās barbora.lv jakās skraidīja pa veikalu. Nesaku,ka visi ir slinki,protams,ka situācijas var būt dažādas. Bet jo lielāku iespēju cilvēkam dos,lai samaksātu par kaut ko tādu,kas pašam nav jādara-cilvēki noteikti to izmantos. Cik bieži nav redzēti kārtīgi vīrieši iztipinot čībiņās un halātā pēc e-maxima piegādes.

Cilvēka būtība ir būt slinkam- tas bija tikai laika jautājums,kad šī opcija nonāks līdz mums. Manis pēc cilvēki var pasūtīt kur un ko grib. Un tieši tā,kā Jūs sakāt- ja viņi krāmētu preci noliktavā,tad taču man nebūtu par ko sūdzēties. Uzsvēršu vēlreiz- būtība ir attieksmē.

V Vitalijs Ž 26.08.2019

Они не пакуют на складе они собирают в зале а потом разгружают в ящики чтобы курьер забрал. Комплектовщики проходят за весь день по 15км и это довольно трудно. Так что лентяи это те кто в состоянии(не инвалид,не пенсионер,не мамочка) сходить в магазин но почему то этого не делают.

G GELENA1971 16.04.2020

Barbora собирает свои заказы в магазине а не на складе! Я работник магазина и знаю это на все 100!

Z Zanda Salnāja 20.12.2018

Esmu 1.gr invalīde, nest neko nedrīkst un esmu ļoti pateicīga ka ir Barbora!

L Lietotājs28375 26.12.2019

Ai ai ai, "kaut kādiem pakalpiņiem,kuri vāc preci priekš sliņķiem".
Cilvēkus, kuri pilda savus darba pienākumus saukt par pakalpiņiem ir augstprātības kalngals.
Cilvēkus, kuri sūta preci internetā saukt par sliņķiem, arī ir augstprātības kalngals.
Jums liekas, ka tikai jūsu eksistencei ir pareizā vieta, veids un izpausme. Ir cilvēki, kuriem nav laika stāvēt rindās un bakstīties vieklā, pārsvarā pasūtījums intranetā ekonomē laikā, naudu. Un tam, ka laiks nav vērtīgs, to nesaprast.

G GELENA1971 16.04.2020

Ну если есть такая услуга-почему ею не пользоваться,если я плачу за доставку!?