www.sudzibas.lv Barbora Atlaiž no darba, bez iemesla

Barbora.lv - Atlaiž no darba, bez iemesla

Labdien! Neiesaku nevienam iet strādāt uz Barboru. Pieņem darbā uz pārbaudes laiku, un atlaiž bez iemesla, atlaizti ļoti daudzi un pieņem vietā jaunus darbiniekus. Nespēj nodrošināt ar darba ekipējumu, telefonu, skeneri, formu... Tie kas izmanto barbora.lv pakalpojumus, iesaku apdomāt ko sūtat, it īpaši dārzeņus un augļus neiesaku, jo citi darbinieki liek viņus uz dullo, kvalitati neskatās vispār, ka tik nokomplektēt pasūtījumu.

16.05.2020

Papildināts Marta112 16.05.2020

Darba inspekcija laikam vispār nav apmekleJusi šo vietu. Gribeju iet pie mēdijiem, lai tauta redz kāds bardaks notiek barbora, bet sapratu ka pagaidak nav jēga. Cilvēki aiz izmisuma iet pie jums strādāt, a jūs vnk ņirgajaties. Varas iestādes, lūdzu pieveršiet uzmanību šitam uzņemumam. Cik saprotu uzņēmumā paliek strādāt tie, kuriem ir paziņas tur, vai jau pasen strādā. Un pirms atlaižait darbinieku, jums ir japaziņo vismaz 3dienas iepriekš nevis 3h pirms darba dienas beigām. Varētu daudz un daudz rakstit par barboru, bet atstašu citiem ar ko uzrakstīt.

Работяга 16.05.2020

neviens to nepirks, nabagajai latvijai naudas nav visi aiz zoga stav gaidot darbadeveja kunga aicinajuma sarunu apmeklesanu! varat uznemejam no barboras piedavat grauzit pasam savu produkciju!