www.sudzibas.lv Banknote.lv Nevar atgriezt bojātu telefonu citā filiālē

AtrisinātaBanknote.lv - Nevar atgriezt bojātu telefonu citā filiālē

Iegādājos 10.12.2018 Banknote.lv veikalā Rīgā, Merķeļa ielā 12 lietotu mobilo telefonu par 75 eiro. Pārdevējs informēja, ka, ja precei atklāsies defekts, varēšu to 24H laikā atgriezt. Neviens vārds, ka tikai tajā filiālē! Nekur rakstiski tas nav atrodams ne filiālēs, ne uzņēmuma mājas lapā. Pēc 3h, kad sēdēju jau vilcienā, telefona antena atslēdzās - un tā turpinājās līdz nākamās dienas rītam. Ņēmu čeku, telefonu un devos uz savas pilsētas Banknote.lv veikalu, lai preci atgrieztu 24h laikā. Sveiki - to nevar izdarīt. Loģiski, ka uz Rīgu vairs nepaspēju, jo dzīvoju 160km no Rīgas un atlikusas tikai 3 stundas līdz 24h laikam. Zvanu uz kurieni gribu - galveno numuru vai filiāli Rīgā - atbilde apmēram, pati vainiga. Neiesaku nevienam tajā kantorī pirkt kaut ko... Mani 75 eiro ir reāli zemē nomesti, lai gan vēl plānoju vērsties PTAC.

11.12.2018

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.02.2019

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

I

B BK 12.12.2018

Bet viņiem ir taisnība. Veikalos arī,ir tā pat. Kur preci nopirki, tikai tur var arī atgriezt.

F foer 13.12.2018

nu reali,cik blondai jabut,tik elementaras lietas logiski domajot pat izsecinat...ufffff