www.sudzibas.lv Banknote.lv Krāpšana preces nepieņemšana

Banknote.lv - Krāpšana preces nepieņemšana

Iegādājos telefonu un dstoru. Pirmais telefons pat nenolsdija sim karti. Bet to izdevās veiksmīgi atgriezt. Vieta paņemot citu. Pārbraucot majas konstatēju kā dators lēns un trl nepilda safu funkciju ka vajadzētu. Nākamajā diena devis uz lombardu. Datoru atpakaļ pieņema un naudu atgrieza. Par tel gan ne. Atteica ka viņam viss kārtība un nratgrieza naudu. Es šoka. Pat 24 stundas nav pagajusas. Kasiere pat nepiedāvāja lapu sūdzības rakstīšanai. Kur paliek patērētāja tiesības? Ari attieksme no lombarda puses bija zeme metama. Tagad palieku bez 65ls un ar nekam nederīgu telefonu. Zvanot uz banknote.lv biroju, pasaka ka viss ir ok un atpakaļ viniem nekas nav jāņem. Tas liek spriest ka cilvēku krāpšana jau nāk ka uzdevums no vadības. Tur vairs neiegriezīšos un citiem ar neiesaku.

Papildināts Dinārs Āboltiņš 27.03.2019

opaa, pazvaniija veel kautkaads kurzemes nodalju vadiitaajs sakot ka mans iesniegums ir atteikts, jo neesot pamata. p.s. rakstu shaadi, jo banknotes paardotais tel nedod iespeeju rakstiit latviski.

Pacco_al 25.03.2019

Nezināju, ka Patērētāju tiesības tagad nodrošina bezmaksas lapu sūdzības rakstīšanai.
Nevienam jūsu gudrie savervējami nav vajadzīgi. Naudu atgrieza - viss, palies uz nedzēšanos.

D Dinārs Āboltiņš 27.03.2019

redzi, veidlapa iesnieguma rakstiishanai ir jaizsniedz gan. kas arii jaabuut kastiitei suudziibas iesniegshanai. un veel, garantija ir nevis 7 dienas kaa to pasniedz banknote, bet gan 2 gadi. pazvani uz pateretajiem un pajautaa. es to izdariiju.

ē Ēriks Tripāns 18.05.2019
Krāpšana

Jelgavā, satiksmes ielā lombards pieņem ķīlas nepārliecinoties to izcelsmi (varbūt zagta) . Kā arī no stipri iereibušām personām, kuras nav spējīgas atbildēt par savu rīcību.