AtrisinātaBanknote.lv - Krāpnieki

Krāpnieku firma. Noteikumus regulāri maina ceļot procentus nebrīdinot. Rekordlieli procenti! Mantas ar defektiem. Darbinieki bieži iedzēruši vai zem narkotikam!!! Darbinieki bēg projam un katreiz jauns mâceklis logā. Visur kameras un mikrofoni, glabā klientu video gadiem. Neiesaku tur iet. 30 procenti mēnesī un sods 3 procenti nav redzēts nekur, pat trakajos 90-jos!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 27.01.2017

Uzņēmuma Banknote.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

A Agris-pediņš 23.12.2016

VID uzsācis kriminālprocesu par krāpniecību ar nodokļiem un drīz šos zagļus ieliks cietumā likvidējot uzņēmumu.

Kurā caurumā tad šito nosapņoji?

O Oskars1241 23.12.2016

Spriežot pēc vārda kurā izvēlējāties sevi dēvēt šķiet ka pats vien būsiet zem, citēju, "narkotikam!!!"

B b234 27.12.2016

Man jau liekas, ka ejot uz Lombardu saņemt to, ko dod lombardā. Ejot uz banku saņem to, ko dod bankā. Uz kurieni iet, tā nu katra paša ziņā. Tas, ka Latvijā joprojām ir bizness kaut vienam SMS aizdevēju kantorim (līdzīgi procenti kā lombardā) parāda, ka mums joprojām ir daudz ne tikai nabadzīgu, bet arī neizglītotu cilvēku.

O Oskars JURMALA 27.01.2017

neizkatas ka sudziba butu atrisinata ,kadi ir kriteriji atrisinasanai

O Oskars JURMALA 30.01.2017

nekas nav atrisinats ar mani neviens ,nav meginajis sazinaties noziedzigo melu kantoris