Banketu zāle "Gaujas Lukss'' - vistas fileja

Banketu zāle"| Gaujas Lukss'' - organizē bēru mielastus netālu no kapiem. Tā nu ir sanācis kad nepilna pusgada laikā biju šajā zālē pabijusi vairākas reizes. Izsaku sūdzību par karbonādēm un vistas fileju kas satāv pārsvarā tikai no olas. Tomēr lai arī tas būtu bēru mielasts tomēr vajadzētu kaut nelielu cieņu uzturēt pret cilvēkiem kas atnākuši uz mielastu lai varētu normāli paēst .It sevišķi kad aizvadam vecākus cilvēkus kuri mūs vienmēr ir labi pabarojuši . Lēna apkalpošana.
Lūdzu kaut cieņā pret aizgājušiem - uzcepiet normāls karbonādes.
Iesaku uzmanīties.

G

N Nikolajs 08.03.2010

Man arī reiz kafejnīcā Gaujas Lukss bija jāpiedalās bēru mielastā un vīlos ēdināšanas kvalitātē un ātrumā. Patika labā atrašanās vieta blakus kapiem.

S Samanta 09.03.2010

Esmu šokā, kā var vispar kautko uzrakstit tadu par šo iestadi, kur ir IDEĀLA vieta, vituve, apkalpošana! Kauns tai Sandrai, Gundegai, Nikolajam!

K KARINA 09.03.2010

Ja prochitala komentarii, po obsluzivaniju kafe "Gaujas Lukss", i xochu napisatj sledujuwee:kafe "Gaujas Lukss", ocenj profesionaljnogo urovnja.V prohlom godu u nas v semje proizohla tragedija, i mi poljzovalisj ix uslugoj:pominki bili na visokom urovne!!!Na stolax vsjo bilo svezee, rabotniki kafe ne otxodili ot nas, projavljaja vnimanie i zabotu, i teperj, kogda ja posewaju kladbiwe, vsegda zaxozu v bistro "Gaujas Lukss" perekusitj.Prijatnie lica, ocenj vkusnaja kuxnja.Ewo raz spasibo im.

B BM 09.03.2010

Mums arī tur bija nesen mielasts. Iespaidi tādi paši. Negaršīgi un dārgi.

B BM 09.03.2010

Mums gan tur viss bija čikiniekā!

K KARINA 09.03.2010

Es varu tikai pateikt vislabakos vardus par šo iestadi, un ja kādam TUR nepatīk, tad aizejiet aiz stūra kur ir ZEM SPARNA, ko tad jūs teiksiet!!!

V vecāžurka 09.03.2010

Mana mammas bēres bija ZEM SPĀRNA. Varu teikt pašus labākos vārdus.

I Ilze 09.03.2010

Kad cilvēki jau ir apkalpoti, pabaroti tad jau visvieglāk ir sākt diskutēt, ka kau kas nav labi, tas nu gan nav smuki, nedzīvojam taču uz mēness, ka nevaram iepriekš uzzināt visu par šo iestādi iepriekš .Cik es esmu tur bijusi, ir ļoti kavalitatīva apkalpe un ļoti laba ēdienkarte.

C Ciksis 10.03.2010

No šīs iestādes pa gabalu! Porcijas par bērnudārzā ir lielākas, bet cenas kā dārgākajā restorānā. Ir vērts braukt tālāk no bēru vietas, ticiet!

E Egons 16.01.2011

Porcijas pat bērnudārzā laikam lielākas (nemaz neminēšu 'garšas īpatnības'), bet cenas kā dārgā restorānā. Taisnība!

Man bēru mielastā uz 40 cilvēkiem bija viena pati apkalpojošā darbiniece, kas faktiski krita histērijā līdz asarām, jo nespēja ar to ļaužu daudzumu viena pati tikt galā. Aprēķinātais laiks mielastam ir 3 stundas, bet, ja vienai meitenei jāapkalpo 40 dalībnieki, iekļauties šajā laikā ar buljonu, silto u.t.t. - tas nav reāli!

Virtuve kā tāda eksistēja, bet viss, kas tika pasniegts, bija mikroviļņu krāsnī uzsildīts, kaut kad, nezin kad cepts, it kā MAXIMA's vai RIMI veikalā jau vakar pirkts. Likām sev tādas 'bērnu' porcijas, bet tik un tā visiem nekādi nepietika, nācās lūgt papildinājumus. Nekas, gan jau visi mājās paēdīs...
Maksājuma karšu termināls gan gozējās redzamā vietā, bet, sorry!, tas 'šodien nestrādā'! Tātad jānorēķinās skaidrā naudā... Vai kādam tas ko neizsaka?

Nepieņemiet "KARĀLA" piedāvājumu rīkot mielastu "Gauja Lukss" (kaut arī par pašu KARĀL'u man pretenziju nav)! Nesalīdzināmi labāk un garšīgāk tomēr ir augstāk "Karinas" netieši nonievātais 'aiz stūra esošais' "Zem spārna" Tēraudlietuves ielā (pagājušogad iznāca tur pabūt 2X). Tur viss bija 'kā no pannas'.
Un, lai neviens nesaka, ka esmu 'nolīgts no konkurentiem', sūdziet kaut tiesā!
Vērtejums: 2+, bet "+" tikai tās meitenes dēļ, kura vismaz centās savu iespēju robežās, par ko viņai paldies!

S spodris 16.01.2011

mangaļu šašlikos var normāli ierīt, nav ko vazāties pa tām zabegalovkām !

I Ilze 29.03.2011

Esmu priecīga, ka ir Dievs uz pasaules, un viņš sodīs visus cilvēkus, kas var aprunāt cilvēkus, kas godīgi strādā, un apkalpo cilvēkus no tīrākās sirdsapziņas... Man nau nācies apmeklēt nevienu iestādi, bet man ir daudz paziņas, kas ir stāstījuši, kas ir bijuši abās iestādēs. Kā var apbedīšanas birojs MEMORIUM JAU PAŅEMT AVANSU PAR BĒRU MIELASTU, kas notiks Zem spārna!!! Kāds sakars var būt šim abām iestādēm, protams, ka jau tikai savtīgs, jo gan jau viņiem par to atskaitīs kādu latiņu!!! Un, ko var teikt par virtuvi, ja kādam patīk karbonādes, kā pazoles, un ka jūs, ka suņus met ārā, tad kad beidzas jūsu laiks, jo ātri jāklāj galds nākamajiem, tad droši ejiet uz Zem spārna!!!

A asinszale 05.10.2011

Nupat rīkojām bēru mielastu banketu zālē "Gaujas Lukss". Nekādu pretenziju izteikt nevaru. Ēdiens padārgs, bet garšoja pieņemami, galu galā uz bēru mielastu nenāk pieēsties, bet pieminēt aizgājušo. Apkalpošana neuzbāzīga un korekta, telpas svinīgas ar piemērotu noformējumu. Ērti novietot mašīnu. Banketa zāles vadības attieksme pret klientu krietni labāka un ieinteresētāka kā kafejnīcā "Zem Spārna".

J Janeks Jurgis 20.02.2016

Šodien pat tur biju. Diemžēl, aizgāja vectēvs. Nezinu, ko cilvēki var ārdīties un sūdzēties. Laba vieta, ja dzen ārā, tā tad, esat lar ilgu, jo atceramies, ka tas ir bizness. Ir citi cilvēki arī. Kartupeļi novārīti teicami, karbonāde ir perfekta, mīksta, izklopēta ir ļoti labi, sataisīts galds vienkārši lieliski. Viņiem milzīgs paldies. Par lētu naudu, tik labi, tiešām esmu patīkamā šokā. Apkalpošana ir teicama, oficiantes, pieklājīgas. Tas, ka cilvēki ir palikuši debīli un ir egoisti, šie komentāri tikai to apstiprina. Tiešām iesaku šo vietu. Gan pavāriem, gan apkalpošanas sadaļai milzīgs paldies. Viss bija ļoti perfekts. Un oficiantes ir ļoti skaistas un patīkamas. :)

O [email protected] 16.10.2017

Menedžere ļoti laipna, bet droši vien arī veikla savā viltībā. Garšīgi bija, bet visa kā bija šausmīgi maz! Buljons mini tasītēs ar mazītiņiem 2 pīrādziņiem, aukstais galds tik minimāls, ka no 6 cilvēkiem visiem pat nepietika zivs uzkožamo, ko nogaršot, pat kafiju atnesa nevis lielā krūzē, bat katram ar normu. Skaitās "izvēle" - vistas/cūkgaļas karbonāde vai zivs, bet izvēle faktiski ir tikai pirmajiem apkalpotajiem viesiem; pēdējiem bija jāņem tas, kas paliek pāri. Un tā dārdzība laikam ir izskaidrojama ar to, ka kafejnīcai ir "jumts", vismaz tā izskatās.