Bangerts - restorāns Kuldīgā - Slikta apkalpošana

Kuldīga - viena no skaistākām Latvijas pilsētām. Uz pilsētu traucās liels tūristu skaists. Pilsēta, kur tevi gaida! Jūs vienīgi negaida Kuldīgas restorāni un smalkās bufetes. Piedzīvojām pilsētas dažādu ēdināšanas uzņēmumu kolapsu - vienkārši netiek galā ar lielo apmeklētāju skaitu.Restorānā Bangert's atrodas skaistā vietā, vilina ar ziedu terasēm un interesanto ēdienkarti. Kopā ar ārzemju visiem nolēmām šeit pusdienot. Izvēlējāmies galdiņu uz balkoniņa. Tieši tikko pirms mums atbrīvojās vieta. Viesmīle solījās visu ātri novākt un atnest ēdienkartes. Tā arī pazuda. Pagāja pusstunda un mūsu ārzemju viesi vairs nevēlējās šeit uzturēties, devāmies prom. Pirmajā stāvā satikām Rīgas paziņas, kas arī izteica neapmierinātību par ilgo gaidīšanu pēc ēdiena pasūtīšanas un gauso apkalpošanu.Apmeklējām vēl pāris vietas, tas pats - slikta apkalpošana. Sapratām, ka Kuldīgas pilsētu var apmeklēt, tikai ne viņu ēstuves. Tas jāizdara pirms vai pēc.. piemēram Kandavā vai Jūrkalnē. Lai viņiem veicās!

I

J jaunnais 25.08.2014

Es arī biju šajā restorānā un man problēmu nebija vispār. Pie liela noslogouma var saprast ka ir jauzgaida. Mums meitene atri pienema pasutiju un atnesa dzerienus un poar to ka ediens kavejas vienreiz atnaca un atvainojas ka bus nedaudz ilgak jauzgaida. Bet ta visa visuma loti patikama vieta un garsigs ediens par skatu kads ir ara vispar nav ko piebilst. Mums vienkarsi draugu loka ir interesanti parunaties tapec mes ari nejutam nekadu dikomfortu mes vienigi baudijam to ko si vieta mums spej sniegt. Paldies, kad busu no jauna Kuldiga, viennozimigi atgriezīšos :)

L linsija 02.09.2014

Apkalposana ir lēna jo maz darbinieku.

Tērēts 02.09.2014

Tāpēc jau šī restorāna nosaukums ir folklorizējies vietējo vidū- Bankrots

S silva963 23.09.2014

NU es par šo vietu nevaru neko labu teikt. Interjers jā, lieku 5. Parējais viss uz 2. Pirmkārt jau nosaukums restorāns, jā ēdienu cena tam atbilst, taču - ja tas ir restorāns uz galda ir jābūt galdautam, protams auduma vai nu vismaz salvetēm - arī protams auduma un iecietinātām. Taču, uz galda nebija pat papīra salvetes. Kad viesmīle nesa ēdienu, pirms tam uz galda uzklāja, kaut kādu nenosakāma materiāla paliktni, bet atnesot ēdienu salvetes neatnesa. Pirkstus un muti varējām slaucīt salvetēs (baltās papīra, pašas nu prastākās) kur bija ietīti galda piederumi. Ēdiens noformēts nekā. Nu nevar taču par noformējumu saukt sagrieztas un pāri pārbērtas salātu lapas. Apkalpošana, jā laipna, bet lēna un neprofesionāla. Lai strādātu restorānā ar lūdzu vien ir par maz. Ir jābūt zināšanām un apģērba dreskodam. Arī ēdienu garša diezgan parasta, bez jabkādas izsmalcinātības, kas varētu būt restorānam. Es šai vietai lieku 3- trīs ar mīnusu. Domāju, ka viņiem ir jāmaina nosaukums uz kafejnīcu, bet arī kafejnīcā tiek pasniegtas salvetes un garšvielu trauciņi.

I ILI 11.11.2014

Ieskatījos komentāros...
Tikai viena pozitīva atsauksme.
Biju caurbraucot iegriezies Kuldīgā - apkalpošanas jomā nekas nebija mainījies: provinciāls serviss un haotiskas kustības.
Atkal uzvarēja Jūrkalnes piejūras bufetes un Alsungas sklandraušu tirdziņš. Tie zināja, kā pareizi jādara.
Paldies viņiem!