www.sudzibas.lv BangBang Shop & Coffee Ignorējoša attieksme

BangBang Shop & Coffee - Ignorējoša attieksme

2016. gada sākumā iegādājos Dr.Martens zābakus BangBang Shop & Coffee. Sāku valkāt apavus un secināju, ka tie berž kāju līdz pat asinīm. Sākumā visu vainu novēlu uz to, ka apavi ir ādas un tos nepieciešams ievalkāt. Ziema pagāja un kopumā tos biju valkājis 2 nedēļas, tādēļ nenesu tos atpakaļ uz veikalu. Domāju sagaidīt nākamo ziemas sezonu un saprast, vai apavi ir brāķis, vai tie vēl nav ievalkāti. Kad nākamajā ziemas sezonā atsāku tos vilkt, secināju, ka apavi berž kāju vēl joprojām. Tā kā apaviem bija 2 gadu garantija, aiznesu tos atpakaļ uz veikalu ar sūdzību par to, ka ar apaviem nav iespējams staigāt, jo tie berž kāju. Veikals ar atrunām pieņēma apavus izskatīšanai. Es gan to nosauktu par kastes paturēšanu zem galda, jo nekas neliecināja, ka apavi tika izskatīti. Veikala personāls informēja, ka dos ziņu 2 nedēļu laikā. Diemžēl ar mani neviens nesazinājās. Devos uz veikalu, kur viņu atteikuma iemesls mainīt apavus bija diezgan absurds, izsakot man pretenzijas, ka neesmu apavus vēl ienēsājis un esmu nopircis izmēru, kas man neder. Pieminot to, ka vajadzējis griesties pie viņiem, kolīdz problēma tikusi konstatēta. Pēcāk uzzināju, ka šiem apaviem ir mūža garantija, ko nodrošina Dr.Martens firma, bet, lai to aktivizētu, pirkšanas brīdī bija nepieciešams saņemt kodu, kas ļautu izmantot garantiju. Savukārt veikals man nekādu kodu pirkšanas brīdī neizsniedza. Vēlējos vērsties pie PTAC, bet, lai uzsāktu šo procesu, man bija nepieciešams rakstisks apstiprinājums no veikala vadības par to, ka viņi atsakās apavus mainīt. Pusgada laikā nekādu rakstisku apstiprinājumu es nesaņēmu.
Vēlos minēt piemēru par citas firmas reakciju uz līdzīgu problēmsituāciju. Dr.Martens apavus biju iegādājies internetveikalā http://www.asos.com/, kad pēc gada aizsūtīju tos atpakaļ, nauda tika atgriezta bez atrunām.
Šīs konkrētās situācijas dēļ, neiesaku iepirkties BangBang Shop & Coffee, jo klienta domas tur netiek uzklausītas. Interesanti, varbūt man vajadzēja apavus “ievalkāt” tik ilgi, kamēr kājas vajadzētu amputēt?

K

Работяга 02.10.2017

Riga daudz firmas apavi bet tapat tos kina razo!

D Dontkillmyvibe 02.10.2017

Tāda tipa zābaki berž vienmēr un ir jāievalkā. Mēnesi jāpastaigā pa peļķēm, jāmocās un tad jau būs labi.

alergologs 03.10.2017

Nopirku 38 izmēra zābakus, cerībā, ka ievalkāšu tos ar savu 41 izmēra kāju. Kad man tas neizdevās, aiznesu apavus atpakaļ ar tekstu, ka tie neatbilst manām cerībām. Veikals mani pasūtīja. Nu kā gan tā?

Life_is_life 03.10.2017

Kads kajas izmers, kads apavu izmers, vai apavi jums der peda jutas brivi, kura vieta berzh

J jolanta 07.10.2017

J jolanta 07.10.2017

mūža garantija ir attiecīgam dr.martens modelim , kuru , cik man zināms , netirgo veikalā 'bang bang" !

K Kalvis 18.01.2019

Vienmēr visus apavus, kas berž saslapinu ūdenī un panēsāju, tie ieņem kājas formu un nekad neberž. Dažie iesaka saslapināt spirtā, tad it kā vēl labāk, bet neesmu mēģinājis, vienmēr ir ok ar ūdeni.

O Opozīcija.lv 17.03.2021

Lol, es jau kādas 3 nedēlas gaidu no viņiem atbildi , arī par Dr Martens , bet tur salūza rāvējslēdzējs.