www.sudzibas.lv Balzana Sanita Veikala apzagšana

Balzana Sanita - Veikala apzagšana

Sanita Bolozana dzimusi 75 gadā. Strādāja veikalā par pārdevēju un pastāvīgi apkalpoja savas paziņas un un čekos pastāvīgi izsita pazeminātas produktu cenas. Sanita Bolozana tika pieķerta apkalpojot savu draugu, kā rezultātā veikalam tika nodarīts zaudējums 10 eiro. Šis fakts tika konstatēts izmantojot video novērošanu un kases čeka kopijas.

Uzmanieties pieņemot darbā Sanitu Bolozanu, Sanita Bolozana ir zagle

Ak šausmas 10 eur ir patiešam milzigs zaudējums :DDDD
Jūsu veikals nebankrotēja?))
Drošvien būs jāuztaisa maksātnespējas procesu.
Turies Lilija! :DD

lilija 08.12.2016

Ja Tev būtu veikals diez vai gribētu, lai Tevi apzog katru dienu, kaut vai par 1 eiro.

lilija 08.12.2016

Diez vai Tev patiktu,ja tavā uzņēmumā(ja Tev tāds būtu) darbinieki nozagtu kaut vai 1 eiro.

TICI MAN ,KA GODĪGĀ

L ledenchiks 09.12.2016

Veikalam bankrots tagad

lilija 10.12.2016

Desmit baušļi veido organisku vienību, kurā katrs "vārds" jeb "bauslis" attiecas uz visu kopumu. Pārkāpt vienu bausli nozīmē pārkāpt visu Likumu.

1. Es esmu Kungs, tavs Dievs. Tev nebūs citus dievus turēt līdzās man.

2. Tev nebūs Dieva, tava Kunga, vārdu nelietīgi lietot.

3. Tev būs svēto dienu svētīt.

4. Tev būs godāt savu tēvu un savu māti.

5. Tev nebūs nokaut.

6. Tev nebūs laulību pārkāpt.

7. Tev nebūs zagt.

8. Tev nebūs nepatiesu liecību dot pret savu tuvāko.

9. Tev nebūs iekārot sava tuvākā sievu.

10. Tev nebūs iekārot nevienu lietu, kas pieder tavam tuvākajam.

R Ritvars 12.12.2016

Amen

Sanita Bolozana ir kreativa pārdevēja

lilija 08.12.2016

Tas tikai nozīmē, ka jaunā vietā viņa attīstīsies vēl vairāk un iemācīsies zagt uzmanīgāk.

Viens ebrejs kk pateica

Не обманешь, не проживешь

Arī Židene

Latviešu tautas 09.12.2016

Да почти у всех латышей часть крови еврейская, часть цыганская, а, с учётом "права первой ночи" во времена немецких баронов, и немецкая...

R Ritvars 12.12.2016

Vladlat vnk lasu un brīnos. nevajag jau visus salīdzināt ar sevi. tev tagad atbildes tekstā būs jāraksta jūsu standarta tekkst ''ja čistakrovnij ruskij i eta izkona ruskaja zemļa'' . tikai saprašanas par to kas vispār ir krievs un kuram kas ''izkona'' ir piederējis jūsu saprašana ir zem nulles. diemžēl. bet nu uz muļķiem jau neapvainojas.

PogaPodzina 09.12.2016

Iesniegums policijai tika uzrakstīts?

S skidka 09.12.2016

Nošaut briesmoni

S skidka 09.12.2016

Nošaut !

Latviešu tautas 09.12.2016

Вы о красных латышских стрелках в исполнении Стоянова в "городке"?

Hmm,,, palasot komentārus šai sūdzībai, tiešām rodas iespaids, ka tos rakstījuši smagi degradējušies cilvēki, kuriem zagšana ir normāla parādība.