www.sudzibas.lv Balva apdrošināšanas atlīdzība

A/S BALVA - apdrošināšanas atlīdzība

Ar 2008.gada 27.februāra Rīgas apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģijas spriedumu nospriests piedzīt no A/S Balva apdrošināšanas atlīdzību un tiesas izdevumus noteiktas summas apmērā par labu manam klientam.
No tiesas sprieduma spēkā stāšanās dienas pagājuši jau vairāk kā 3 mēneši, taču a/s Balva tiesas spriedumu nepilda, pat neskatoties uz to, ka pēc tiesas sprieduma spēkā stāšanās uzrakstīti un a/s Balva iesniegti 2 iesniegumi ar lūgumu pārskaitīt apdrošināšanas atlīdzību uz noteiktu kontu.
Jāpiebilst, ka pirmais iesniegums, ko klients pašrocīgi uzrakstīja un personīgi iesniedza a/s Balva, nezināmā kārtā esot pazudis un kā Balvas darbinieki norāda, nevarot to atrast. Kā var pazust iesniegums? Par laimi otrs iesniegums nav pazudis, bet diemžēl arī tas netiek ņemts vērā un a/s Balva joprojām nepilda tiesas spriedumu.
Kā noskaidroju telefona sarunā, juristam neesot laika aiziet uz tiesu pakaļ spriedumam. Tikai rodas jautājums, kāpēc Balvas darbinieki nepalūdza tiesas sprieduma kopiju, jo rakstot iesniegumu, klients bija uzrādījis tiesas sprieduma oriģinālu un jautāja vai vajag pievienot to iesniegumam.
Drošības labad nosūtīju tiesas spriedumu arī elektroniski. Bet tam nav nozīmes, jo a/s Balva likumi laikam nav saistoši.
Cienītie tautieši, balstoties uz savu pieredzi Jums silti iesaku, nesaistaties ar a/s Balva, jo domāju, ka šis kantorīts nav jūsu cienīgs. Arī attieksme pret klientu tur ir ciniska.

J