Baltikums Apdrošināšana - Apdrošināšana

Neapdrošinieties Baltikumā! Ja nebūsiet vainīgs negadījumā, tāpat neizmaksās zaudējumu atlīdzību, atsaucoties visu laiku uz policijas izmeklēšanām. Darbinieki neorientējas civillikumā un apdrošināšanas likumā. Darbinieki bezatbildīgi veic savus darba pienākumus, jo nepieprasa nekādus materiālus no policijas un stāsta tikai, ka viņiem nesūta neko, kas ir pilnīgs apsurds!!! Neizmantojiet šīs kompānijas pakalpojumus, nožēlosiet, ja kko no viņiem vajadzēs!!!

G

J judzin 28.09.2012

Skaties šurp. Ja jūms ir KASKO- tad jūms ir sūdigi- visu naudu remontam (atlīdzibu) dabūt no viņiem reali gruti- bēt tas ir tajā gadijumā ja pats esi vainīgs, vai tavu mašinu nozaga vai nezinamais pa nakti sabojaja. Ja normali brauci un tēv Baltikums ir tikai ka OCTA- un lūk vienā dienā tu uztaisiji avariju- savu mašinu remonte pats, bēt tam čomam kuram tu jau sabojaja mašinu gāligi nepaveicas- viņš var arī nedabūt naudiņu kura ir nepieciešama remontam no Baltikuma. Bet tēv taču pofigu- dabūs viņš visu naudiņu vai ne, galvenais ka tēv uz gadu OCTA-s ceniks Baltikum-a ir visszemakais- vari parbaudit uz salidzini.lv.

I innka 16.03.2014

Uzspīdēja saule, izdomāju apdrošināt savu moci, pa ceļam bija Baltikums...
Man teica ka cenas sakarā ar maiņu uz eiro ir cēlušās, arī sakarā ar to ka nodokļi vairs katru gadu nav jāmaksā..pierunāja, samaksāju par pus gadu 42 eiro.
Vēlāk apskatīju internetā, citur uz gadu!!! 16 eiro.
Saucās, būs aitas, būs cirpēji.
Mans izcilākais gada garadarbs, pašai par sevi kauns.