www.sudzibas.lv Baltijas suns Barāķēts kucēns

Baltijas suns - Barāķēts kucēns

Labdien. Gribēju pastāstīt kā mēs nopirkām brāķētu vācu aitas kucēnu. Tas notika 09.08.2012. Mums pārdeva čipētu ar visiem dokumentiem sertificētu kucēnu. 15.08.2012 viāņam palika 3-īs mēneši un mēs aizbraucām taisīt poti pie vet.ārsta. Kur apskatot kucēnu pateica ka viņam nav vienas oliņas un viņa ir tik dziļi ka pat nevar sataustīt. Izklausās, ka nekas traks, bet traki gan ir, jo šīs suns tagad nevar iet ne uz vienu izstādi, viņu nevar salaist ar kuci, jo būs visi kucēni tādi paši un vis trakākāis ka šim sunim ir vajadzīga operācija, jo oliņa atrodoties siltuma pāvērtīsies par augoni. Mēs uzvanijām saimniekiem kas pārdeva suni, viņi pateica ka viņu suns ir sertificēts un ka viņu skatijās veterinārs ar 25.g. stāžu un tas nav nekas traks oliņām siltumā jābūt labi, un ka mums ir ļoti slikts ārsts. Saprotot ka mēs ar viņu neko nesarunāsim, mēs sākām zvanīt "Baltijas suns" jo viņi deva šo sertefikātu. Ko mēs dzirdējām atbīldē....Mans darbs ir izrakstīt sertefikātu nevis skatīties vai viņam ir vispār olas....galvenais ka līdzīgi vecākiem. Varu pateikt vienu...tur nav atbīldīgu un gudru ārstu, viņi par samaksu dod visiem pēc kārtas dokumentus. Esat piesardzīgi. Rīt mēs brauksim rakstīt iesniegumus. Tur redzēsim....varbūt panāksim kaut vai to ....lai viņiem atņem licēnziju.

M mja 16.08.2012

papuasi :SD

B Balu 17.08.2012

kā ar sunīti? gribat atdot atpakaļ? sunītis tagad nav vajadzīgs vairāk?

Z zaķene 17.08.2012

šausmas. gribējāt suni, vai pa izstādēm vazāties?? virsraksts jau vien ir ko vērts. suns kāda mēbele?

donna b 17.08.2012

vai tas nozime, ka jus tagad to suni atdosiet atpakaļ vai patversmei? sapratu ka šī ir šmaukšana no kucēnu pārdēvējiem, bet šeit cilvēkus interesēs kas notīks ar sūnīti.

Z zaptesburka 17.08.2012

Zaķene, zini, ja cilvēki samaksā smuku summiņu par šķirnes suni ar skaistiem "radurakstiem" (kā droši vien tas bijis šajā gadījumā), tad tas tīri normali, ka viņi arī grib tādu, kas nebūtu apskādēts (un kam nav obligāti nepieciešama ķirurģiska iejaukšanās), kam nebūs liels risks, ka arī pēcnācējiem iedzims tādas pašas problēmas, un - jā, ar kuru var arī pa izstādēm vazāties. Kas tur tik ārkārtējs?
Gan jau, ka suns no tā nav mazāk mīļš vai kā tā, bet tādu parastu spalvu kamolu var par diezgan lētām naudām dabūt. Un vēl pat bez veselības problēmām.

S sladushka 21.08.2012

Suni mēs pat ja grībētu attod viņu nepaņēma atpakaļ... būs jau jāatstā un pieradām arī jau, vienkārši tas nav cilvēciski, jo viņam ir jātaisa operācija pusgadā un viņa maksā 120Ls, un nevarēsim savest ar kucīti ari... Bet gribēju teikt ko citu, ka ar "Baltijas suns" sertefikātu sunīšus nevar pirkt, jo viņi izdot sertefikātu pa samaksu no saimniekiem, nevis pēc visiem veselības un izkata, svara, auguma standartien. Meitene no viņiem nopirka suņuku ar kaulu vēzi, bet diemžēl mēs to uzzinājām par vēlu.