Baltijas Starptautiskā Akadēmija - Vai ir vērts studēt BSA

Gribu pastāstīt savu pieredzi, lai nākošajam topošajam studentam ir iespēja izvērtēt par BSA. Studēju BSA, SA, nu jau esmu aizgājusi. Iemessls, pavisam vienkāršš, attieksme. Konkrētāk, uzrakstīju iesniegumus BSA īpašniekiem, ka vēlos pagarināt mācību maksu bez soda naudām, jo iepriekšējos periodus nomaksāju pietiekami lielu naudu soda procentos. Tā, ka mana finanšu situācija ar nebija no spīdošajām, nolēmu uzrakstīt šāda veida iesniegumu. Abos gadījumos man atteica un Bukas kungs bija tik " jauks" un man paskaidroja, kas es esmu par īpašu eksemplāru, lai man būtu šādas atlaides.Lai es ejot uz citu skolu, ja man kautkas šeit neapmierina.Protams diskusija izvērtās plaša un nejauka, nemaz negribas atceŗēties, ko viņš sarunāja.
Secinājums: izvērtējiet labi, vai gribat veltīt laiku un naudu šādai savai izglītībai un skolai?!
Attieksme pret studentu ir kā pret pēdējo lielu nekas.

š

M martins... 16.03.2010

Daune...ja biji lielu naudu jau samaksājusi, vai tad nevarēji nolaust līdz beigām? attieksme-kur tad tāda nav? Vārgi cilvēki esat, mētāties ar naudu mākat, un vēl kunkstat ka par maz!

B BM 16.03.2010

Piekrītu, pilnīga daune!

S sh 16.03.2010

Labi vien ir ka pameti mācības, jo neredzu iemeslu kāpēc vajadzētu par ko kļūt ar tik aprobežotu domāšanu.

I ilma 16.03.2010

Pareizi darīji! Es absolūti piekrītu, ka nevar atļaut sevi gānīt. Ir skolas, ir!!!, kur attieksme ir citāda. Es vienā tādā mācos. Tā ir Biznesa vadības koledža. Arī man bija problēmas ar studiju maksu. Uzrakstīju iesniegumu, visu atrisināja man par labu.

E es 23.03.2010

Vajag laicīgi un regulāri maksāt, nevis krāt mistiskus soda procentus... Visiem grūti, kam tagad viegli ;))))

Arī es te mācos, šogad beigšu... arī pagājušo gad bija finansiālas grūtības, bet centos visu laiku kaut vai pa mazām summām kaut ko maksāt.
Bet manas kursa biedrenes, kuras sakrāj parādu - maksā un neviena nesūdzas = pašas vainīgas.

p.s. cik zinu, viņas arī gāja pie Bukas un visu sarunāja

Iestājies LU vai tml kādā budžeta vietā - tad nebūs soda procentu :))))))))))))

N Nopūta 30.06.2010

Studēju minētajā augstskolā, zinu, ka ir iespēja maksāt pa daļām - ja nevar visu semestra maksu uzreiz samaksāt. Varbūt iesniegumā paustā doma nebija pareizi formulēta - varbūt vajadzēja izrunāt variantus, pajautāt, kādi ir iespējamie risinājumi, pirms rakstīt iesniegumu. Diemžēl īpašnieki tiešām nav ieinteresēti nekamī citā kā tikai naudas iekasēšanā, tomēr visu, domājams, var sarunāt, jo, zaudējot studentu, zūd arī naudiņa...

E Es 17.08.2010

Pati studeeju jau 2. gadu, buutiibaa viss apmierina, bet visaas privaatajaas augstskolaas ir taada attieksme pret naudu, lektori censhas iegaast, lai maksaatu par eksaamenu, ieskaishu paarrakstiishanu, utt...
galvenais visu maksaat laiciigi un jaa, var maksaat pa meeneshiem, kaa es to daru un nav nekaadu probleemu, sheit tu esi ljoti kljuudiijusies nevis augstskola

I ieva 18.07.2011

Es mācījos pirms dažiem gadiem RSU, beidzu divi gadi atpakaļ. Mācību maksu nebiju samaksājusi pusgadu, par ko neviens nelikās ne zinis, vienīgais, tiem, kuri nebija to samaksājuši, netika pie eksāmeniem un ieskaitēm. Viss. Elementāri. Nekādu soda procentu, nekā. Augstskola, kas ir ļoti pretim nākoša.

B bbaiba 25.01.2020

Будьте бдительны, преподаватели могут тырить ваши работы для написания своих работ или отдавать блатным, чтоб не писать им диплом а тырят ваш диплом а потом вам на защите скажут что у вас плагиат. Будете разбираться, но там покрывают они друг друга.
Такая преподаватель Р.Лукьянчик использовала работы студентов для написания своих. Преподаватель Юдина тырила чужие работы, для написания диплома Р.Милославскому, который двух слов связать не может и Юдина за него на защите говорила. А комиссия ничего, как будто так и надо, что препод за студента диплом защищает.