Baltijas Starptautiskā Akadēmija - Slikta augstskola

Ļoti slikta mācību kvalitāte, tikai atsevišķi pasniedzēji ir cieņas vērti. Mācību daļa vispār neiztur nekādu kritiku - neko nezin, neko nevar. Pasniedzēji var neatbildēt uz epasta vēstulēm Mēnešiem, bet darbiem jābūt nodotiem laikā, ja ne maksā 20 eiro un nekāds maksājumu apliecinošs dokuments studentam uz rokas Nepaliek. Un jāmaksā uz vietas skaidrā naudā. Lekcijas uz papīra notiek, bet reāli nenotiek. Ir bijis, ka mācību priekšmetā neviena lekcija nav notikusi, bet tikai jāuzraksta gala darbs. Ja, nav kur naudu likt, varat te mācīties, bet uz neko labu neceriet pēc studiju beigšanas.

29.01.2020

Papildināts Studente9836 29.01.2020

RBsa Jēkabpils filiāle

⛔️ 29.01.2020

Nu bet redzi, nāci pie apgaismības, tad tomēr gudrāka paliki. Ar to viņu misiju ir paveikta

BondsBonds 30.01.2020

Kad sliktam dejotājam spiež..