Baltijas Serviss/ Elektronikas un sadzīves tehnikas serviss - Slikts serviss

Samsung powerbot putukļusēcējs robots.
Nopirku elkor veikalā 2015. Gada 1. Augustā.
Pārstāja darboties 2017. Gada vidū - kad atrodas pie savas bāzes (lādēšanas stacijas) , darbojās kā tam vajadzētu. Baterijas indikātors mirgo rādot ka lādējās, bet nobraucot no lādera uzreiz izslēdzas. Atkārtoti ieslēgt var tikai piestumjot atpakaļ pie bāzes.
Aizvedu, nodevu elkor servisā 30.06.2017 (sia baltijas serviss) uzrādot garantijas talonu. Man apgalvoja ka esot jāuzrāda arī pirkuma čeku, kuru uzreiz atrast es nevarēju, bet uz remontu robotu pieņēma. Teicu, ka čeku iesniegšu tiklīdz atradīšu.
Robots nostāvēja remontā līdz 11.09.2017! Biju vairākas reizes zvanījis, man atbildēja ka gaidījuši pasūtītās detaļas. !? ! 2 mēnešus! Un kad 12.09.2017 braucu pakaļ saremontētam robotam, biju atradis pirkuma čeku - man apgalvoja ka čeka iesniegšana esot nokavēta un remonts netiek veikts pa garantiju. Bet it kā pielāgojuši atlaidi.
Pēc remonta robots strādāja, bet ne tā kā iepriekš. Bija novērojamas daudzas dīvainības (ilgstoša griešanās ap savu asi; tikai viena kvadrātmetra tīrīšana; ļoti bieži nevarēja atrast savu bāzi; tīrīšana, braukāšana bez ieslēgta sūcēja u. C.) , bet visas dīvainības bija neregulāras līdz šogad, 2018 gada janvārī parādījās atkal pirmais defekts - izslēdzas nobraucot no bāzes.
Ņemot vērā sia baltijas serviss noteikumus: to ka pēc viņu remonta garantija ir 3 mēneši, remonts būs jāveic atkal pa savu naudu.
Esmu neapmierināts ar šādu servisu, noteikumiem un nevēlos vērsties atkārtoti pie sia baltijas serviss
man ir bijusi cita pieredze ar sia elektroni serviss remontu, pozitīva pieredze, tāpēc šoreiz griezīšos pie viņiem. Par tālāku notikumu gaitu ziņošu.

B