BBS serviss - Nesamaksāja

Viss jau itkā sākumā bija baigi forši, kolēģi superīgi, bosam jau arī nebija ne vainas... nu sagadījās man tā ka es reāli kādas astoņas dienas nostrādāju... gribētu jau turpināt bet nu nesanāca... strādāju par menedžeri itkā... nu reāli gan tas bija telemārketings un es biju operators... īsāk sakot man jau īstenībā patikās, tikai nu dzīvē tā sanāca ka nevarēju turpināt... un tad notika tād jaukums ka man pateica "nu vecīt tu jau saproti ka neko tu naudas ziņā nedabūsi..." bet tās 8 dienas tomēr man laiks tika izmantots! un kautvai kaut kādu naudu bet būtu bijis zolīdi man iedot! a par to aploksni ir tā ka vienkārši katrs darbinieks tiek noformēts kā IK (Individuālais Komersants) nu tas ir nodokļu taupīšanas nolūkos :) nu tā jau tāda normāla prakse. bet par to ka Kristaps man naudu nesamaksāja... nu tas jā... nav neko smuki. :) bet nu līguma nebija takā piekasīties es arī nevaru... Smuki mani, uz tādu mazu ciparu bet nu tik un tā smuki uzmeta :) būs man mācība :) P.S. Kolektīvs toties SUPERĪĪĪGĀĀKAIS! tāda sajūta kā skolā klasesbiedri bija :) visi uzreiz normāli 4omi :) nevienas zvaigznes un tā :) tikai pie Agneses labāk nelīst ja viņa sabesījusies par kaut ko... bet viņa godīgi vispirms pabrīdina :D īsāk sakot kolektīvs perfekts... un darbs visumā arī normālas... boss kā boss, kā jau visur boss... bet ar to algu re kā man nesmuki iznāca... nu ko jācer ka tikai man tāda šmuce sanāca :) P.P.S. Paldies Kristap ka pateici man par šo lapu ;) zināšu kur var savas domas izteikt :) ēēi www.labakie.lv ;) ! Veiksmi darbāa Ar Cieņu: Imants Roze Nu Jau Ne Jūsu Konsultants Biroja Tehnikas Jautājumos :D

I

C cikis 09.09.2010

8 dienas nostrādāji un domā, ka Tev dividendes maksās.
Un iemācies rakstīt idiņ.
Pastrādā kādus 10 gadus un kaut ko panāc, nevis šitā pisies.
Auna piere

E Eseseseseeseseses 09.09.2010

Think I am dumb may be just happy...

R riebjas bbs 31.10.2010

Izskaatās, ka komentētājam = BBS pārstāvim ar intelektu viss kārtībā. Un vēl pie tam tas sesot BBS Baltijas biroju serviss vadītāja komentārs." Skaisti! Perfekts vadītājs" Es ar tādu kantori, kā Jūsējo nekad nestrādāšu, nodokļu afēristi nolādētie un darbinieku pārmetēji.

S Strādātājs 10.02.2011

Izskatās, ka par tām 8 dienām neko labu nebūsi sastrādājis, tikai ziepes. Tāpēc arī tev nekas nepienākas.

J JR 10.02.2011

tā jau tā lielā nauda īpašniekiem tiek sapelnīta!!! :)
Bez muļķiem jau arī tak nevar, vai ne! :)
Muļķi darbinieki.
Muļķi klienti...

P Pietiek 06.08.2011

Par to, ka BBS, Baltijas biroju serviss nes Latvijai un godīgiem nodokļu maksātājiem zaudējumus, izvairoties no nodokļu nomaksas par darbiniekiem nav šaubu.Fiktīvi veicot uzspiestu savu darbinieku pieņemšanu darbā kā pašnodarbinātos, likuma normas tiek pārkāptas. Ir būts pie BBS un tās nav nekādas baumas. Iesaku VID uztaisīt auditu, sodot gan BBS, gan tos darbiniekus, kas šajā piedalās, atbalstot darba devēja savtīgās intereses nodokļu nemaksāšanā. Likuma normas, ko BBS pārkāpj:

Par iedzīvotāju ienākuma nodokli

2.2 Uzskata, ka fiziskā persona (maksātājs) gūst ienākumu, par kuru jāmaksā algas nodoklis, ja tiek konstatēta vismaz viena no šādām pazīmēm:

1) maksātāja ekonomiskā atkarība no personas, kurai tas sniedz pakalpojumus;

2) finansiālā riska neuzņemšanās peļņu nenesoša darba izpildes vai zaudētu debitoru parādu gadījumā;

3) maksātāja integrācija uzņēmumā, kuram viņš sniedz savus pakalpojumus. Integrācija uzņēmumā šā panta izpratnē ir darba vai atpūtas vietas esamība, pienākums ievērot uzņēmuma iekšējās kārtības noteikumus un citas līdzīgas pazīmes;

4) maksātāja faktisko brīvdienu un atvaļinājumu esamība un to ņemšanas kārtības saistība ar uzņēmuma iekšējo darba kārtību vai citu uzņēmumā nodarbināto fizisko personu darba grafiku;

5) maksātāja darbība notiek citas personas vadībā vai kontrolē, maksātājam nav iespējas piesaistīt darbu izpildē savu personālu vai izmantot apakšuzņēmējus;

6) maksātājs nav pamatlīdzekļu, materiālu un citu saimnieciskajā darbībā izmantoto aktīvu īpašnieks (šis kritērijs neattiecas uz personīgo autotransportu vai atsevišķiem personīgajiem instrumentiem, kas izmantoti darba uzdevumu izpildei).

S sara22 01.06.2012

uzreiz redzams KRISTAPA-direktora- komunikacijas stils :D dargie nakamie darbinieki, ar sadiem epitetiem BBS vaditajs uzrunas ari jus, ja tur izdomasiet tomer stradat ! BBS ne tikai valsti apsmauc, bet ari BOSINGU un MOBINGU loti labi piekopj. tur parsvara strada reti sekli individi, seviski tas attiecas uz vaditajiem . visi normalie jau sen pametusi so kantoriti. un, visi tie kas lasat-Lai Dievs jus pasarga no stradasanas BBS !

P pwo 08.12.2016

Arī grafiskajiem dizaineriem neiesaku ar šo kompāniju strādat! Iztērēsiet tikai laiku un energiju, par to neko nesaņemot.
Uz mutiskas vienošanās izveidoju skices, atmeta visu atpakaļ (lai gan pirmstam bija daļēja saskaņošana par to kas tur būt attēlots)! neesot nu galīgi kā gribēja, bet labot neļāva. Nogrieza visu darījumu kā ar nazi.
Izlutināti krāpnieki, kas kaulējās pat par niecīgu summu!