www.sudzibas.lv Balticom Slikts serviss

AtrisinātaBalticom - Slikts serviss

Sveiki, ir pagājis ļoti ilgs laiks kopš problēmu risināšanas ar Balticom servisu un lietas nekļūst labākas tāpēc gribu likt zināt arī citiem. No pašiem pirmsākumiem bija Edans internets un viss bija lieliski, bet kā balticoms pārpirka Edanu sākās problēmas. Internets visu laiku pazūd. Dienas laikā, pa nakti, pēdējā laikā vairākas reizes dienā. Ir ziņots jau ļoti daudz reizes un ir bijis meistars mājās, bet nekas nemainās. Ļoti liela dienas daļa tiek pavadīta strādājot pie datora mājās un šī interneta raustīšanās jau ir smieklīga. Katru reizi kā tiek zvanīts kompānijai atbilde ir: "mums rādās, ka ar savienojumu viss kārtībā, tā nav mūsu vaina. " pāris reizes, pat ir bijuši apvainojumi no operatora puses, ka mēs mājinieki, esam paši vainīgi pie tā, ka kaut kas nav kārtībā.
Ironija šajā stāstā ir tāda, ka tur kur es dzīvoju citu tik pat "jaudīgu" internetu pieslēgt nav iespējams un reāli ir jāpaliek ar šo pašu. Iespēja ir tāda, ka visdrīzākais viņi paši to apzinās un tāpēc neliekas traucēti, bet tas nemaina faktu, ka par pakalpojumu tiek maksāta nauda un es sagaidu solīto kvalitāti.
Visi nervi čupā un nekādas skaidrības ar kompāniju nav. Pilnīgi cūcīga attieksme un šī sūdzība no viņu puses godam nopelnīta.

Atbilde no AS Balticom Pārstāvja atbilde 08.04.2019

Sveicināti!

Vienmēr esam atvērti dialogam un esam gatavi risināt klientu jautājumus.

Diemžēl šī sūdzība, acīmredzot, ir vērsta citai kompānijai - mēs, Balticom- nebijām pārpirkuši EDAN kompāniju.

Balticom komanda.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.06.2019

Uzņēmuma Balticom pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

V

O OrBiT 27.03.2019

Jūs esat BALTKOM klients nevis BALTICOM.
Tāpat kā es no EDAN piespiedu kārtā pārnācis no EDAN uz BALTKOM

V vineta114 10.04.2019

Bija atnācis piespiedu kārtā jauns līgums, bet viņam virsū ir tieši Balticom logo kā arī visi meistari kas ir nākuši ir tieši no Balticom kompānijas.
Varbūt arī tāpēc ir viss šis murgs sanācies, bet tas nemaina faktu par attieksmi un problēmu risināšanu runājot ar viņiem pa telefonu.

M mikeness 08.04.2019

Jūs pamēģiniet mobilo operatoru internetu.Ir tādi jaudīgi ,neliela izmēra Mi-Fi rūteri.Ērti arī ja kaut kurp braukt tad vienmēr līdzi var paņemt.Zinu ,ka pazīstamiem arī nav vispār nekādu iespēju kā tikai tāds.Ir ļoti apmierināti.Diezgan pietiekoši ātrs,radiuss arī labs un šķiet ka vismaz 10 ierīces var pieslēgt pie tada.Paņemt varat uz testa laiku arī.
Baltcom tā varētu būt,man bija līdzīgi situācija vairākus gadus atpakaļ,kad šie šķiet arī pārpirka IZZI .Tad pa tiem kabeļiem laida savu un arī - pazuda bieži internets vai arī ātrums bija nenormāli lēns,TV bieži uzkārās - bilde stāv uz vietas stundām ilgi.Meistari braukāja n-tās reizes,nekas nemainījās.Pirms tam man bija cits provaideris un problēmu nekādu.Izmocījos ar Baltcom kādu laiku,pārslēdzot atpakaļ pie iepriekšējā provaidera,jo nekas nemainījās.Domāju ,ka tas kabeļu dēļ vai kaut kādu iekārtu,tās nebija atbilstošas viņu jaudai un nevarēja Izzi ''kabeļi'' vai iekārtas tos nodrošināt.

P PinkainaisLacis 17.04.2019

Šeit runa vistaicamāk ir par Baltcom, kuram kvalitāte pieklibo, jo pēdējo 2 gadu laikā ar Balticom nav bijis nekādu problēmu. Vēl protams arī jāskatās kas notiek ar klienta gala iekārtām, rūteriem un tādām lietām. Cik esmu saskāries,tad šī ir viena no lielākajām problēmām, ka cilvēks pieslēdz internetu un pēc tam lamā provaideru,ka ir lēns internets un nestabīla darbība. Patiesībā pie vainas lētie rūteri (ap 15eur, Tp-link vai linksys) vērtībā.Tiem maz kas piegriež vērību. Šādas iekārtas vajag nomainīt pret kvalitatīvākām un viena daļa problēmas būs atrisinātas.

~ ~Lelde~ 03.05.2019

Iesaku neiet uz visādām apšaubāmām spēļu zālēm, kur ne tikai ir ieprogrammēts, ka automāts vienmēr izdos mazāk kā tajā tiks iemests, bet arī kriminogēni bīstama vieta, kur nereti mēdz pulcēties alkoholiķi un narkomāni. Nāc un piedalies lielākajās ASV, Rietumeiropas un pat Japānas un Austrālijas loterijās, kur notiek godīgas izlozes, neizejot no savas ērtās un drošās mājas. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā Rīgas Satiksmes trolejbusā, stāvot sastrēgumā kaut kur uz Čaka ielas, ārstējoties ar e-veselību un braucot pāri pussabrukušajiem galvaspilsētas tiltiem. Savu laimīgo loto biļeti aizpildi šeit: https://goo.gl/d1V5JN un padari 2019.gadu par veiksmīgāko, kas līdz šim noticis savā dzīvē! Tagad liekam uz MegaMillions, kur Džekpots sasniedzis 252 miljonus dolāru.