www.sudzibas.lv Balticom Slikts Serviss!!

AtrisinātaBalticom - Slikts Serviss!!

Nedēļas sakumā sarunāju par interneta + TV pieslēgšanu.

Viss bija kārtībā. Vakar vakarā atsūtīja sms, ka meistars būs no 15:00 - 17:00. No rīta atsūtīja vēl vienu sms atgādinājumu.

Nolēmu uz darbu neiet un pulkstens 14:30 būt uz vietas, jo tur, kur nepieciešams pieslēgums vēl nedzīvoju un par to pabrīdināju menedžeri.

Paiet 2 stundas un es zvanu, jautāju par to vai šodien kāds atbrauks. Pēc 10 minūtēm 16:16 pazvana meistars un pa tiešo pasaka, ka viņam ir citi klienti un viņš ir Rīgas otrajā galā. Ja gribu, lai viņš atbrauc, man būtu jāgaida stunda. Piekritu, jo vairs tāpat nebija ko zaudēt. 18:20 zvanu menedžerei, lai atteiktos no ''Super ātrās apkalpošanas''. Pēc kā man pazvana meistars un saka, ka viņš būšot vēl pēc 30 minūtēm :)

Menedžeri teica, ka tehnisku iemeslu dēļ meistars kavējas, bet meistars pa taisno pasaka ka viņām ir citi klienti uz šo laiku.

1. Darba diena sabojāta
2. Kopsummā nogaidīju 4h
3. Nevienam pat neinteresēja tas, meistars vienkārši nometa trubu.
4. Par to, ka tur strādā vieni ''nelatvieši'' neko teikt negribu, jo ar avalodām man tākā nebūtu problēmas.
5. Nezinu, cik tur ātrs viņiem tas internets, bet darbs gan tāds lēns.Pat bail iedomāties, ja kaut kas salūzt, tad meistars ''karalis'' nedēļu brauks labot.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta phgp 27.04.2016

Sūdzība atrisināta.

Atbrauca citi mistari. laipni. Visu sataisīja, kā arī atvainojās un uzdāvināja internetu lietošanai vienu mēnesi bez maksas. :)

P

R Rihard Borovkov 21.04.2016

Mums atbrauca pēc 4 dienām. Pirms tam teica ka mēs vainīgi ka internets nedarbojās,ka rūteris jāmaina. Beigās izrādījās ka viņu vaina. Jo pieslēdza kaimiņus uz tā paša tīkla un aizķēra mūsu vadu

iDmore 22.04.2016

Diemžēl Jelgavā uz klientu noreaģēja nedēļas laikā, kad zvanot jau biju aizmirsis problēmu..

M Makushka 22.04.2016

Balticom nestrādā Jelgavā, bet Rīgā , pirms rakstat komentāru, pārbaudiet,kas sniedz Jums pakalpojumus,