www.sudzibas.lv BalticMiles Pircēju lētticības izmantošana

BalticMiles - Pircēju lētticības izmantošana

Kārtējo reizi pārliecinos ka BalticMiles piedāvātā "punktu tērēšanas" programma ir domāta lētticīgiem cilvēkiem un tādiem, kuriem ir vienalga cik kas maksā. Pēdējais "pisks" - Prestigio GPS GeoVision 4141 BalticMiles programmā tiek mārketēts par 78, 78 LVL, veikalā "Elkor", kurš nu nav no tiem lētākajiem, tāds pats produkts pārdodas par 59, 99 LVL.
Un tas nav vienīgais piemērs. Palasieties par cik AirBaltic pārdod rokas bagāžas somu pretī solot brīvu nododamo bagāžu.
Cik lidojumiem ir jānotiek, lai rastos interese? Pilnīgs sviests!!
Tā ir klaja ņirgāšanās par pircējiem un šī "programma" ir pelnījusi pilnīgu boikotu !!!

E

T Tontons 06.07.2011

Neviens jau ar varu nespiež krāt BM punktus.

G Gondons 06.07.2011

Baltic Milfs!

J JānisJ 04.07.2012

Mazliet pakrāju BALTICMILES punktus, bet tos izmantot lidojumiem vispār nav iespējams. Katru reizi ir atrunas, ka nav biļetes ekonomiskajā klasē, bet apskatot AIRBALTIC piedāvājumu tur ir visas iespējamās biļetes. Pēc tam viņi atbildi, ka nevar iegādāties pa punktie. BALTICMILES ir domāts, lai radītu nepareizu iespaidu par AIRBALTIC. Papildus BALTICMILES informācijas centrs neuzskata par vajadzību atbildēt uz e-pastiem.

Q qwerty22 03.03.2013

Pilnībā piekrītu pēdējam komentāram - lidojumi par punktiem ir mīts, jo tie nekad nav pieejami. Un punktu derīguma termiņa beigšanās pēc 12 mēnešiem vispār ir ģeniāls izgudrojums.