www.sudzibas.lv Baltic Mobile Preču krāpšana

BM.lv - Preču krāpšana

Sveiki. kādu laiciņu iegādājos šajā krievu kantorī mobilo telefonu Nokia. Vispirms sazvanīju,viss bij uz vietas. Pārskaitīju naudu, pēc 3dienām kāds krievs pazvanīja ka ir izsūtīs. Piegāde bij riktīgi dārga. 8 eiro. Pa pastu bet atveda dpd beigās. Tā nu saņēmu savu ilgi gaidīto telefonu,atverot jau likās aizdomīgi,kāpēc uz kastītes ir poliski aprakstīts. Ieslēdzu un pēkšņi viss poliski.TELEFONAM NEBIJ PAT KRIEVU UN LATVIEŠU VALODAS! zvanīju viņiem, saka atgriezt preci var,otrs saka var vest un mēģinās ielikt to valodu,beigās izlamāju to krievieti,nometa un neceļ vairs man. Diezgan forši nopirkt telefonu kurā ir tikai poļu valoda un vel dažas citas.priekš kam tad tāds te ir jātirgo ja nav mūsu valodas pat iekšā. Un protams garantijas talona arī nav. Kaut internetveikalā viss bij rakstīts. Attieksme arī ir ļoti slikta. NEVIENAM NEIESAKU TUR KO PIRKT. POĻU PRECES KURAS NEMAZ NAV DOMĀTAS MŪSU TIRGUM. Pirmā un pēdējā reize ka tur pērku ko.

R

B Balu 15.10.2015

Raksti sūdzību PTAc, jo apmaksa ir veikta ar pārskaitījumu, kas pierāda daŗījuma esamību.

bm.market Pārstāvja atbilde 15.10.2015

Sveiki,
Piegādes cenu Jūs vienmēr varat izrēķināt pievienojot preces grozam un ievadot savu adresi, piegādes cenas nosaka DPD un Expresspasts, nevis mēs.

Neviens Jums nav liedzis telefonu atgriezt, piedāvājām pievienot telefonam attiecīgās valodas, ko vēlējāties. Mums noliktavā nav tikai viens telefons un visus fiziski nav iespējams atvērt un pārbaudīt tajā esošās valodas.

Kad mums pazvanījāt, Jūs ar necenzētiem vārdiem nolamājāt mūsu menedžeri un pats nolikāt telefonu, cenšoties ar Jums sazināties Jūs telefonu necēlāt, lai varētu vienoties par telefona nosūtīšanu mums uz apmaiņu vai naudas atgriešanu.

Garantijas talons iespējams Jums netika iedots, jo Jūs pirkumu veicāt ar pārskaitījumu uz kā ir gan telefona modelis, gan IMEI nr., kas arī ir pirkuma apliecinājums un garantijas talons.

R reinis5 16.10.2015

Tak ko jūs varat iet prom. Nevar pārbaudīt. Tad paņemat un pārbaudat pirms tirgojat.un es nometu klausuli ja? Menedžeris saucas, da jūs visi tur menedžeri baigie, haļavņiki. Aizbraukšu un redzēsim ko man acīs pateiksiet, botes pilnas būs. un katrs bērns pat zin kā izskatās garantijas talons. Un starp citu man nemaz neesat zvanijuši, ganjau kādam citam ir tāda pati problēma, jau lasiju ka vēl vienam klientam bij tāda pati problēma.mani visi paziņas neko no jums nepirks un ceru ka citi cilvēki arī neuzķersies:)

R reinis5 16.10.2015

Un starp citu varat man te nepiesieties ar savu atrunām. Telefonu jau sen iedevu speciālistiem kas visu sakārtoja.Jūs vajg satikt kādā nomaļākā vietā un tā nopietni parunāt par šitādu cilvēku krāpšanu