Baltic Beach - masieres

Bijām pieteikušies ar vīru 10 gadu kāzu jubilejā uz pāra masāžu. Vienai no masierēm masāžas laikā 2 (!!!) reizes skaļi zvanīja mobilais telefons. Viņa pat neatvainojās!! :D Masāža bija īsāka, nekā norādīts cenrādī un muguras vai kājas masāža tika pārtraukta, jo masiere redzēja, ka otra jau sāk masēt nākamo vietu un steidzās tikt līdzi. Diezgan komiski nosaukt šo vietu par SPA centru ar profesionāliem masieriem, kam par klientu apkalpošanu un masāžu nav ne jausmas. KAUNS Baltic Beach!!!

E

I Inokentijs 01.07.2010

tā iestāde jau sen neizceļās ar ko līdzīgu masāžas salonam. Tur no profesionāliem masieriem nav ne smakas, šaraškina kantoris ! Kultūra un attieksme kā lētā bordelī.

E Eseseseseseses 01.07.2010

ko juus pasi ar viiru viens otru maajaas nevariet izmaseet? man vispar visi sie masaazas pasaakumi, ja vien taa nav aarstnieciskaa masaaza, liekas mazliet nozeelojami, jo skiet, ka tiem cilveekiem nav neviena, kas viniem pieskartos un paglaudiitu, taapeec vinji pec patikamaam sajutam dodas uz salonu. tie, kuri apmeklee erotisko masaazu ir daudz godiigaaki savaa attieksmee, jo nesleepj, ka uz masaazu dodas seksuaali pakaifot..

B biezais 01.07.2010

Pinčuks = proletārisks melnstrādnieks skauģis, ha ha ha:))). Es strādāju un varu atļauties, nevis gaidīt pabalstus.

B biezais 01.07.2010

:))) protams, jo māki tikai lamāties un ar pastieptu roku uz stūra stāvēt... lūzeris:)))

B Biezais 01.07.2010

Bet es pats ar neēsmu bagāts:( Un neeju uz šādām iestādēm, varu tik sapņot, bet riebjas tie kas te pīkst.

B biezais 01.07.2010

rej rej, sunīt:))) tikai liekēdim "naudasmaiss " un "buržujs" ir lamuvārdi. Lepojos, ka, daudz strādājot, varu daudz nopelnīt. Tādu lupatlasi ar visu lopu vagonu varu nopirkt un nolaist podā, tik negribu rokas smērēt:)))

K Katt23 01.07.2010

Te taču ir internets un katrs var sev piedēvēt ne tikai bagātību bet arī superspēku. Nesaku ka tā ir bet vai tiešam kāds Pieaudzis turīgs cilveks tā izteiktos?? No malas skatos un smejos vai pats ar sevi laid monologu??

K Katt23 01.07.2010

Vispār jau komentārs bija domāts (Biezais) nevis jums:)