www.sudzibas.lv Baltcom Slikts internets

AtrisinātaBaltcom - Slikts internets

Interneta pieslēgums bieži vakaros pazūd, arī brīvdienās. Ir gadījies kad nav visu dienu, piemēram sestdienā! Ja būsiet aizmirsis uzrakstīt rakstisku iesniegumu pārrēķins nebūs pat tad ja internets nebūs bijis divas dienas. Diennakts tehnsikais dienests/atbalsts ir tikai mīts, jo pēc līguma gaidīt variet to trīs darba dienas! Nekādas lojalitātes, tikai tad kad vajag klientus sola zilas debesis! Par cik esmu klients jau ļoti ilgi, progresa nav nekāda tehniskajā atbalstā.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 25.04.2019

R

V vilks.janis 05.03.2015

Hmmm, esmu sajūsmā par baltcom internetu, nekad nav bījušas šādas problēmas, vismaz ne Rīgas centrā.

Latviešu tautas 05.03.2015

У нас в Инчукалнсе проблема решается в течение 2 часов! Приезжает техник и устраняет неисправность. а на мобильник приходит СМС с извещением и извинием. Причём неисправность устраняется в выходные и праздничные дни!

Ventilators 05.03.2015

Jap... nomainīju, jo gandrīz 1.5gadu un diezgan bieži vakaros pazuda signāls. Solīja pārrēķinus utt.. nekā no tā beigās nebija.
Tad kad reāli lauzu līgumu, tad gribēja rēķinu uz 40% samazināt. Visādi var gadīties, bet ne jau katru mīļu brīdi, kad viņiem iegribējās.

Nez šie bija arī tie, kas elektrību piegādā? :)

M Mierinsh 10.03.2015

es gan neesmu apmierinaats ar balticom

A Anete_G 08.04.2016

Aleksandrs no Lattelecom piedāvās labāko cenu un risinājumu. Pieteicu pie viņa optiku kopā ar interektīvo - esmu ļoti apmierināta. 29955249. Lai veicās!