www.sudzibas.lv Baltcom Slikta kvalitāte

AtrisinātaBaltcom - Slikta kvalitāte

Sliktākā televīzija no visām!
1. Slēdzot raidījumus, filmas u. T. T. No sākuma, kamēr raidījums vēl iet, televīzija nesaprot, ka vēlos no sākuma. Tādu iespēju piedāvā, bet varbūt tikai no kādas ceturtās reizes saprot, ka vēlos ieslēgt no sākuma. Citā gadījumā jāslēdz tiešraidē un manuāli jātin un sākumu.
2. Ieraksti un arī filmas vai raidījumi, ko slēdzam no sākuma netulkojas latviešu valodā. Tiešraidē iet latviski, ierakstā angliski. Dažas filmas pat tiešraidē neiet latviski.
3. Ļoti daudz filmas, pārsvarā visas nav iespējams ierakstīt vai skatīties arhīvā. Un ja tiek ierakstīta tā ko var - tad tā iet angļu valodā, bieži ar tehniskiem traucējumiem. Bieži pat nevar noskatīties kādu vietu filmai, kur nu vēl patīt reklāmas. Arī beigas bieži ir norautas un skatītājs vienkārši neredz filmas beigas vai sākumu.
4. Bieži ir tehniski traucējumi, arī internetam.
5. Neērti pagriezt skaļāk.
6. Kad tiek ierakstīti ieraksti, tos nevar noskatīties tajā pašā dienā, kad tos ieraksta, bet jāgaida nākošā diena, lai to redzētu.
Viennozīmīgi neiesakām šo televīziju!
Nav brīnums, ka facebook, mājas lapā un citur nav iespējas uzrakstīt atsauksmes, viss noslēpts. Drošivien sūdzības birst vienā laidā.

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 04.06.2019

Labdien!
Mēs labprāt vēlētos Jums palīdzēt.
Lūdzu nosūtiet mums privātu ziņu ar savu kontakttālruņa numuru, lai varam sazināties un risināt radušos situāciju, un vērst visu par labu.
Baltcom.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 20.11.2019