www.sudzibas.lv Baltcom Krāpšana ar līguma noteikumiem par līguma laušanu

AtrisinātaBaltcom SIA - Krāpšana ar līguma noteikumiem par līguma laušanu

Bijām Baltcom klienti vairāk kā 10 gadus, izmantojā interaktīvoās TV un i-neta pakalpojumus. Gribu pārtraukt līgumu Nr:JC234980,rakstu iesniegumu ar 17.01.2020.g. Lūdzu atgriezt radušos naudas pārmaksu.
Dace Trofimova rakstā 21 Jan 2020:Saskaņā ar līgumu, 13.12. Ja ABONENTS lauž Līgumu, pieslēguma maksa un uz priekšu samaksātā abonēšanas maksa ABONENTAM netiek atgriezta.Varam atslēgt pakalpojumu ar 01.03.2019?
ES 21.01.2020: Lūdzu atslēgt pakalpojumu ar 22.01.2020.g.
Dace Trofimova rakstā 24 Jan 2020.g.:
Jūsu iesniegums ir pieņemts.
Līgums tiks lauzts ar 01.03.2020.
3 dienu laikā pēc atslēgšanas, ir jānodod Baltcom uzstādītā aparatūra (dekoders, komutators), nosūtot to pa pastu uz adresi Maskavas iela 322, Rīga, LV-1063.
Paldies Dace Trofimova ,par to ka tev bija grūti piezvanīt klientam ar 10 gadu stāžu. Dace Trofimova pati jautā un pati atbild. Ar mani neviens runāt negrib.
Es no 17.01.2020.g. ne izmantoju Balcom pakalpojumu, bet aparatūru varu jānodot tikai 02.03.2020.g. pa pastu.

24.01.2020

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 27.01.2020

Labdien!

Baltcom ir ļoti svarīgs mūsu klientu viedoklis, tādēļ pateicamies par sniegto informāciju.
Lai atrastu risinājumu šajā situācijā, lūdzam nosūtīt mums privātu ziņu ar aktuālo telefona numuru, lai varam sazināties un atrisināt šo jautājumu.
Paldies!

Papildināts 30 gadi baltijas ceļam 27.01.2020

Līguma Nr. JC234980

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 27.01.2020

Labdien!
Paldies par informāciju, mūsu speciālists sazināsies ar Jums tuvakajā laikā.
Paldies!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta 30 gadi baltijas ceļam 27.01.2020

Labas cenas un labs piedāvājums, no kura nevar atteikties.

BondsBonds 25.01.2020

Pietiek te publikās vemšanas. Tev bija līgums, tev bija nosacījumi, bet tagad izvem uz darbinieci. Padomju frukts esi.. Tev nav taisnība.

BondsBonds 25.01.2020

#Sovoks miris

O Otis 25.01.2020

Jums tur sūdzmaņiem pilnmēness uznācis? Jau kurā sūdzība no kuras neko saprast nevar.