AtrisinātaBaltcom - Krāpšana

Nekad nekad nekad neatsakaties no latelecom, baltcom ir pedejais mēsls, man vienkarsi baltcom dekoderis beidza darboties, jo man iedeva bojātu un tagad man uzlika sodu 60 euro vertiba un vveeeeel prasa, lai samaksaju par dekoderi, neiekrītiet kā es.

Atbilde no Baltcom klientu serviss Pārstāvja atbilde 04.06.2019

Labdien!
Mums nepieciešams ieskatīties situācijā vērīgāk, tam būtu nepieciešams Jūsu abonenta kods vai pieslēguma adrese. Lūdzu nosūtiet mums privātu ziņu.
Baltcom

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 20.11.2019

Janis Zlemešs 29.05.2018

Es ar par Lattelekom!Jau 20 gadus esmu ar viņiem.Nav bijis nekādu problēmu.Nupat kā ari elektribu.Esmu tikai vinnētājs.Iesaku visiem!

Z zigfrida kalatrida 05.06.2018

Ja "Baltcoms" ir normala televizija, tad Shmidris ir Maja Pliseckaja.

Aatrumaa piemetos uz 2 gadiem - domaju, ka buus kaa teliai savulaik, bet nu ... teliju nokodushi laikam ... - tur TV bija normali visiem ( bija bukseshana ar netu gan ) ... a par shito - vismaz uz 1/2 lpp. A4 var sarakstiit ... - kad iezvana, "mjagko steljat", a, kaa piesleedzas, saka, ka mans televizors UZREIZ atnjirdzies ... - slovom, firma zazhigajet :)
- Nekas jau nenotiks, bet pretiigi bez gala .

Dmitry Resnais 05.06.2018

Laiku atpakaļ arī biju Baltcom klients. Atteicos sliktās kvalitātes dēļ. Nevienam neiesaku šo šaraškin kantori, ja nu vienīgi viņu pakalpojumu zagt!

J Jolanta123 06.06.2018

Lai piesaistītu jaunos klientus, tad jaunajiem klientiem lojālākas cenas, kā veciem...vēlāk jau arī jaunie klienti kļūs par upuriem... Ja iedod kādu atlaidi, tad pēc tam uzreiz cenas paceļ. Diezgan pretīgi sadarboties ar tādu kompāniju, kuri melo un attieksme pretīga, ja vēlies atteikties no pakalpojuma. To pat izdarīt nevar ja nenosūti papīra formātā atteikumu.. Tad sanāk, viņi var sūtīt vēstules par cenu paaugstinājumu elektroniski, bet atteikumu par pakalpojumu nevar. Un tikai raksta rēķinus par to ko neizmanto... Neiesaku šo kompāniju, jo tur nav attiecības ar klientu, bet gan tikai tas kā izspiest no klientiem naudu.