www.sudzibas.lv Baltcom interneta kvalitāte

AtrisinātaBaltcom - interneta kvalitāte

Baltkom internets regulāri pazūd. Klientu servisā neviens neko nezina, uz jautājumiem atbildēt nespēj. Meistaru var izsaukt tikai uz nākamo dienu, kurš ne vienmēr ierodas. Viena vienīga laika un nervu tērēšana. Neiesaku nevienam!

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.11.2018

L Lixy 21.08.2009

Man ir PILNĪGI tāpat !
Nožēloju, ka abonēju Baltkom tagad vēl gads jāgaida līdz līgums beigsies !
Un mani satrauc netikai tas, ka internets ik pa bridim pazūd, bet arī viņa, , zibenīgais, , ātrums !!
Ielikt draugos.lv vienu bildi prasa pusstundu ! NOPIETNI !

M Mārtiņš 21.08.2009

Nu, ja kaut ko saprot no datoru lietām, tad internets ir ļoti stabils. Pēdejā laikā viņiem bieži ir problēmas ar DNS serveriem, bet tur var izlīdzēties ar NIC DNS serveri 91.198.156.20. Vispār izvēlējos Baltkom Trio tieši stabilitates dēļ, 3 gadus ne reizi nav pazudis internets, proti, ja ir televīzija tad ir arī internets.

U Uģis riktigais 21.08.2009

Eu, ta baigi labā ziņa, ka kaut kas neiet un nav meistara :)
Es varētu iet pie viņiem par meistaru piestrādāt.Tas priekš
manis būtu daudz interesantāk, nekā vazāties pa visādām firmām::)

K Kristya. 21.08.2009

iesaku ņemt ultranet internetu-vispār nebremzē, un nekad nepārraujas. :)

L Lauris 21.08.2009

Nu tacu Peteris jau visu naudu iztereja uz naftu un nekustaniem ipasumiem, un tagad ekonome uz visa

E Egīls 17.12.2010

Domāju, ka galīgi nav jēgas cepties, ja interneta kvalitāte neapmierina. Latvijā ir pilns ar interneta provaideriem, dažā Rīgas mikrorajonā vien ap 20 firmām savā starpā konkurē. http://www.atrsinternets.lv praktiski visi provaideri ir smuki un ērti sarindoti pēc ģeogrāfijas, izvēlies tik savu pilsētu vai mikrorajonu, izpēti un salīdzini, ko tie kantori piedāvā un slēdzies klāt pie cita

а Александр 27.07.2011

Та же херня. Причем периодически. А насчет много фирм это все фигня. У нас одна фирма заведует интернетом и это — Latvenergo. Остальные под ней.
Есть масса контор, которые сидят под тем же Балткомом, и там если у Балткома не работает интернет, то и у них не будет работать.