www.sudzibas.lv Baltcom Euronews tikai RU

AtrisinātaBaltcom - Euronews tikai RU

Euronews kanāls pieejams tikai krieviski - kā tas vispār iespējams? Vakar ar draugiem gribējām skatīties vēlēšanas francijā un nevarējām - lielākā daļa manu viesu nezina krievu valodu.
Pazuduši arī lt, ee, pl kanāli.
Vai tiešām baltcom ir tikai tiem krievvalodīgajiem, kuri eiropas valodas nezina?

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 26.04.2019

X

K Kauns 08.05.2017

Kas tad internetā arī viss "krievvalodīgajiem,kuri Eiropas valodu nezina"?

X xeno 08.05.2017

mobilais rūteris palika laukos, bet vispār - par ko tad maksāju Baltcom?

alergologs 08.05.2017

Ir tāda lieta kā dators, tur arī var tiešraides skatīties, ja nu kas.

T Tong Po 08.05.2017

Ir veselas paaudzes, kas internetā prot ziņas izlasīt, kaut kādas pamatlietas veikt un lietot zvaniem ar ārvalstīs esošiem radiem skype. Priekš tam tad ir viņiem nepeciešams tāds Baltcom.
Jaunākām paaudzēm, pieļauju, patiešām viss tiek darbināts caur webu, un pieļauju, ka TV īsti skatīts netiek, ja nu vienīgi kādi sporta kanāli.

Baltcom pakalpojumi nav labā līmenī. Man mājās ir viņu pieslēgums. Kanāli tiek mainīti kā labpatīk, bez brīdinājuma. Latviešu valodā, protams, minimāli, labākajā gadījumā kanāls ir dublēts krieviski, ar subtitriem latviešu valodā. Tad jau labāk translētu originālvalodā, liekot tos pašu subtitrus.

"Vai tiešām Baltcom ir tikai tiem krievvalodīgajiem, kuri Eiropas valodas nezina?" - nē, arī tiem latviešvalodīgajiem, kuri nezin franču, itāļu un vācu valodu.

P Piяв 10.05.2017

Jau sen ir jaiemacas krievu valodu! Tu Latvijā dzivo ja kas ;)