www.sudzibas.lv Baltcom Apkalpošana

AtrisinātaBaltcom - Apkalpošana

Esmu tvt abonente un lietoju pakalpojumu- Ieejos samaksat 30. decembri malakalnes prospekta 5 kur bija garas rindas - visi cilvēki stāvēja ara sala un gaidīja, kad pienāca mana karta, tad pajautāju tādai damai ar blondiem matiem par kvalitati, kas jau labu laiku ir zem kritikas, man atbildēja ar naidu un bļava toni uz manim, taka es viņai būtu ko nodarījusi, ja man kkas nepatikot es varu uzrakstit iesniegumu par atslēgšanu un atslēgs man tv nekavējoties! Es samulsu par attieksmi, kada toni tika ar mani runāts, ta ari izdarīju uzrakstīju iesniegumu par atslēgšanu, teica atslēgs ar 01.01.2012 un pieslēdzos pie cita operatora, kur man piedāvāja reālas atlaides, tagad skatos tv un šokejos par attieksmi kāds valda tvt apkalpošana un ari tā dama bļava uz visiem pārējiem, kuri gaja maksat, jums liekas tas normāli? Iesaku ari Jums atteikties no Baltcom un Tvt. Paldies par sapratni, tagad dzeru nomierinošas tabletes, jo esmu tagad pēc ši notikuma iedzita depresija. Paldies par sapratni un uz redzēšanos tvt un baltcom.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 05.11.2018

U

P pics 02.01.2012

Man TVT ir kādi gadi, kad esmu maksājis, nekad rindas nav bijis, ja arī ir bijušas pretenzijas par kvalitāti, tas tika novērsts.Ja par blondo dāmu, tad Tev pašai ir blondas smadzenes.