www.sudzibas.lv BALTA Slikts serviss, pakalpojums neatbilst realitātei

Balta - Slikts serviss, pakalpojums neatbilst realitātei

Neiesaku šo pakalpojuma sniedzēju man ir nekustamā ipašuma apdrošināšana ar civiltiesisko apdrošināšanu.
Man bērns (3g) virtuvē izlejot sulas paku "nopludināja" kaimiņus, pa cik uz grīdas ir grīdlīstes nezināju, ka grīdā starp sienu ir tik lielas šķirbas, pa kurām šķidrums notecēja lejā. Protams pie kaimiņiem atnāca novērtētājs un sastādīja ka zaudējumi ir 146€ vērti! Remonts kaimiņiem arī nav tas svaigākais. Un man piestādīja rēķinu 70€! Kāda tad jēga no civiltiesiskās apdrošināšanas (kura sedz arī nepilngadīgā bērna radītos zaudējumus 3. Personai) ?
Kaimiņi saņemot naudu nav novērsuši bojājumus, pašu griestos lielās šķirbas.

14.11.2018

AASBALTA Pārstāvja atbilde 14.11.2018

Labdien!

Liels paldies par ierakstu. Jūsu pieredze un atgriezeniskā saite ir mums ļoti svarīga. Lai varētu izvērtēt konkrēto situāciju un sazināties ar Jums, ir nepieciešama Jūsu kontaktinformācija (telefona numurs, e-pasts) vai atlīdzības lietas numurs.

Aicinām Jūs sazināties uz [email protected], nosūtot e-pastu ar savu kontaktinformāciju un atlīdzības lietas numuru (ja ir).

Ar cieņu
BALTA

A AApsis 14.11.2018

Ne-cienama AAS Balta, jusu upuriem iesaku versties PTAC par negodigu komercpraksi (ja, izmantojam valsts resursus jusu cakaresanai), pec tam tiesa, jo jusu argumentacijas lietu izskatisanas laika ir samera smiekligas. Pieminesu, ka jus tiesu zaudejat, bet man, cietusam no jusu patvalas un aprekina par bailem, neliels apmierinajums.

P.S. strids par 1XX eiro, ar kopejiem piedzenajiem zaudejumiem (advokatu pakalpojumi 1XXX).

M Maima 14.11.2018

Rēķins jau apnaksāts

Kolta 14.11.2018

Nav bail staigāt pa tik plānu grīdas segumu?

M Maima 14.11.2018

Parasta paneļu māja ar standarta grīdu.

A AApsis 14.11.2018

Komentars AAS Balta: sis organizacijas aprekini ir uzpusti un nepamatoti. Es, ka vainiga puse siem dzivniekiem biju sameklejams 1 dienas laika, kad bija nepieciesams paraksts RNP apskates protokolam, bet 6 menesu laika sie klauni nevsreja mani iepazistinat ar tami. Silti iesaku apmaksat vinu rekinu, jo pec 6 menesiem vini nodod lietu paradu piedzinejiem. Pec tam steiga rakstit argumentetu iesniegumu PTAC (jums ir 14 dienas), un, ja neapmierina atbilde, versties ar pretenzijam LR tiesa.

really? 15.11.2018

Tad jau griidu mazgajot, kaiminiem regulaari griesti nomazgaajas :D bet nu esmu sokaa, normaali tas neizklausaas..

Oļegs Zatlers 15.11.2018

70Eur ir pašrisks, tu muļķa z**s. Līgumi esi lasījusi vispār? Un tas ko kaimiņš dara ar izmaksāto naudu, nav tava darīšana... Baltai ir pilnīga taisnība šajā situācijā.

M Maima 15.11.2018

Nespried par citu prāta spējām pēc sevis,ko Dievs nav devis ar biezpienu neaizpildīsi!

Oļegs Zatlers 15.11.2018

Nesūdzies, ja neesi pārliecināta, ka tev ir taisnība, tad arī citi neapspriedīs tādas glupības.

L len 04.01.2019

Summa vismaz adekvāta, ja lasījat cik maniem kaimiņiem bez redzamiem bojājumiem ( pēc namu pārvaldes akta), arī ar nekādu remontu, bet ar veciem saliešanas pēdam no iepriekšējiem īrniekiem, sakumā uz summu - 484.07! Pēc vairākiem iesniegumiem -310.78. Man jau sen bija doma, kā laikam baltas vērtētājs vai pazīstams, vai saņēma ... par zaudējuma novertējumu, jo neatkarīgie vērtētāji novērtēja uz 163.57, skatos šī summa vairāk atbilst īstenībai!

J Janis_S 21.12.2018

Balta - МЕНЯ ОБМАНУЛИ В БАЛТА И НЕ ХОТЯТ ВЫПЛАЧИВАТЬ ПО СТРАХОВОМУ СЛУЧАЮ

ОСТЕРЕГАЙТЕСЬ BALTA apdrošināšana!
Вообще выглядит как конкретный развод. Им позвонили, сказали что попытка угона, они расспросили про все следы взлома и т.д. и сказали что делать. Всё сделали строго по их поинструкциям. Потом они придрались что не их сервис, хотя сами сказали везти куда хотим когда прислали эвакуатор. Попросили доказательства, им все чеки и фотографии предоставили. Потом вдруг сказали вы не ту кнопочку нажали когда звонили, надо было 1, а вы нажали 2 и вам дали неправильные инструкции. Хотя в их контракте написано, что в этой ситуации именно 2 надо нажать. Потом вдруг придумали что мы в полицию не позвонили. Хотя когда им звонили, они сказали что не надо полиции. Короче придумывали отмазки, и в конце просто сказали не будут платить и всё.
Отвратительно-хамское отношение к клиентам. Отказ выплаты по страховому случаю, подкреплённый настоящими "отмазками".
Мы вернулись в бандитские 90-ые годы?
Я ужасно разочарован, и никак не ожидал такого от BALTA apdrošināšana. :( :( :(

M m-b 17.01.2019

siljnoje zajavlenije,no gde prufi?

J Janis_S 17.01.2019

А как тут докажешь, я могу только подробно рассказать как всё было. Их спросили что делать, попытка взлома, они долго расспрашивали какие следы на машине, какие поломки случились (полностью перестал работать ключ и царапины на замке и т.д.), и затем они сказали следовать их инструкциям - ждать эвакуатор и ехать в любой сервис по желанию. В полицию сказали звонить не нужно, они всё уладят.
Приехал эвакуатор, спросил "что, угнать пытались, куда везти?", решили ехать в обычный сервис, где машину всегда обслуживаем. Машину перепрошили,замки починили, покрасили сколы, стоило примерно 250 евро. На этом вроде бы хэппи энд, счёт страховщику и выплата.
Но тут вдруг они говорят "а чего вы в полицию не звонили? мы не будем платить!"
Мы "вы сами сказали не надо свонить!"
Балта "это был выходной день, вы нажали 2 и вас соединили с нашей фирмой партнёром, они ничего не знают про страховку, а просто присылают эвакуатор"
Мы "мы звонили на Ваш экстренный телефон из договора! Нажали что попросили, экстренный случай нажмите 2" (в договоре кстати тоже написано 2 жать) "какая ещё левая фирма?"
Балта "ничего не знаем наши юристы решили, что вы не можете получить страховку"
Короче долго ругались, потом говорят "пришлите скриншоты интерфейса из сервиса, как вам перепрограммировали компьютер, так-же пришлите все фотографии ремонта, до и после покраски! и все чеки и договор с вашим сервисом".
К счастю у нас сохранились фото взлома, которые мы в сервис отправляли, чтобы узнать что делать, скриншотов наделали, чеки. Это всё продолжалось очень долго, очень унизительно из-за копеек вот так вот мучаться. Было ощущение, что мы какие-то разводилы и пытаемся кинуть Балту на деньги. Хотя мы сделали всё строго по их указаниям, страховка не мелочная, по 700 евро в год платили за 2 машины, это много тысяч за последние лет 10 хотя-бы. Короче в конце они сказали, что ваши доказательства неубедительны.