Bake Berry - Apkalpošana

Otro reizi iegriežos šeit. Vieta skaista un kūlas garšīgas, bet apkalpošana ir jau otro reizi galīgi garām. Oficiantes met jokus savā starpā klientu klātbūtnē. Prasu vai ir dakšiņas, viena viesmīle pajautā otrai, ka klients vēlētos dakšiņu, otra atbild klusām pie sevis otrai oficiantei lai ēd ar rokām... pēctam iedod man dakšiņu. Skatos, ka citi pieiet ari un prasa vai ir maza karotīte, iedod lielās karotes (ārzemniekiem). Kur ir visas dakšiņas, karotes un cukurs?. Velreiz pieminēšu, ka oficiantes joko savā starpā aiz letes un ņirdz. Nav labi pieminēt izskatu, bet man nav patīkami, ka mani apkalpo drausmīgi ģērbta meitene - priekš tāda auguma nav jāvelk XS bikses ar XS maiciņu un tad man jāvēro kā liet arā puncis kamēr man nes kafiju. Ja šī vieta ir tik skaista un par garšīgajam kūciņām jau runā cilvēki, bet kapēc tik briesmīga apkalpošana vajadzīga. Man nav velme nākt un est šeit vairs. Tomēr tā ir Vecrīga un iegriežas daudzi tūristi. Māris09.08.2015

L liguks@ 10.08.2015

Jā man bija līdzīga pieredze, atvriezties otro reizi vairs neplānoju