www.sudzibas.lv Baiba Bradišonoka Krāpšana un personīgo mantu piesavināšana

Baiba Bradišonoka - Krāpšana un personīgo mantu piesavināšana

Neizīrējiet no Baibas Bradišonokas un Sendijas Melnāres dzīvokli. Jo par īres maksu nedod nekādas kvītis. Tādas netiek maksāts arī nodoklis. Beidzoties īres līgumam, vienkārši nomainīja atslēgas. Mēs pat nevarējām dabūt savas personīgās mantas. Zagļu banda. Uzskatīja ka personīgās mantas mums nav vajadzīgas.

N Nikolaas 06.10.2018

Slēdzot īres līgumu durvju slēdzeni vajadzēja nomainīt Jums pašai, un vēlams ar kādu uzņēmuma palīdzību, pieprasot par pakalpojumu kvīti jeb čeku lai varētu vēlāk pierādīt, ka slēdzene ir Jūsu īpašums.(ja vien Jums īres līgumā nav minēts, ka nedrīkstiet mainīt slēdzeni). Vai arī slēdzenes nomaiņas laikā veikt vido filmēšanu, bet tomēr es ieteiktu pirmo variantu. Kad vēl dzīvoju Latvijā, šo izmantoju pie katras pārvākšanās. Jauku visiem dienu!