Bagira salons - Sabojāti mati

Briesmīgs salons
Aizgāju uz Bagira salonu,lai sataisītu baltas,skaistas skipsninas,(mati man ir gari un vienmēr gāju tikai uz saloniem,lai saņemtu labu servisu un gala rezultātu, šoreiz nolēmu apmeklēt Bagira salonu Jelgava) gala rezultāta man sataisīja sirmus matus ar violetu nokrāsu,kas izskatās šausmīgi!
Kad saku teikt frizierei uun administratorei-viņas mierīgi sēdēja un klusēja,neviens neatvainojas , briesmīgs salons un nekad vairāk neiešu ,jo nevēlos izskaties tā,ka izskatos pēc šī salona apmeklēšanas....NEKAD!NEKAD!NEKAD!!!!!!!!!!

M Mareks2017 13.10.2017
Slikts serviss

Ne visi,bet dazi individi- frizieri ir parak aiznemti ar savam personigajam lietam... piemeram runajot,spaidot telefonu-berns gaidot jau ir iznicis kaut gan frizieri staigaa rinki neko nedarot! Beigas pasaka ka tagad uz pierakstu! Wtf

A Ančux 07.05.2018
Slikts serviss

Aizvedu dēlu pie friziera Valdekas salonā, izgrieza bērnam robu vienā sānā. Pēc manas reakcijas friziere nosarka un steidza ātri pārķemmēt matus savādāk, lai nevar redzēt.
Otro reizi tur savu kāju nespersim!

меньше этим парикмахерам надо глазки строить и задницей вилять перед клиентами) А насчёт фиолетовых волос-там блонда одна на валдеке местная сама вечно фиолетового окраса сидит вся из себя перикись водорода))