www.sudzibas.lv badoo.com slikts iepazisanas portals.

badoo.com - slikts iepazisanas portals.

badoo.com iepazisanas portala ir ari vecas bildes.viena sieviete gribeja iepazities ar mani bet izradijas ka ir jau labu laiku precejusies. ari sini iepazisanas portala ir nepareiza informacija pa lietotaju. ari saja portala es neatradu nevienu sievieti. es rakstiju bet neviena sieviete neatbildeja. arcienu ralfs.

D Dana.pul. 27.11.2017

nabaga Ralfs... ,Ralfiņš labs...

ralfsbelkevics 27.11.2017

paldies tev dana. ar cienu ralfs.

Kolta 27.11.2017

Vai iepazīšanās portālam būtu jāpārbauda katrs lietotājs vai vins/a ir precējies un cik vecas bildes ir saliktas?!
PS- varbūt tomēr izmantot kādas citas iepazīšanās metodes?!

ralfsbelkevics 27.11.2017

sveiki kolta. es vairs nezinu kura iepazisanas portala iepazitos. iesaki kadu citu iepazisanas metodi. ar cienu ralfs.

Kolta 27.11.2017

Varbūt interneta portāli nav labāka vieta kur iepazīties. Pamēģini labāk pēc vecajam metodēm, kad datori nebija mode, piemēram , apmeklē kādu pasākumu, balli , klubu, interešu pulciņus vai ari uzrunā sievieti vienkārši uz ielas. Manuprāt ta ir daudz lietderīgāk nekā sēžot pie kompja un cerot izvilkt lielo lozi.

ralfsbelkevics 27.11.2017

sveiki kolta. tu ar mani neveletos iepazities, draudzeties, nopietnam attiecibam. ar cienu ralfs.

Kolta 27.11.2017

Ralfin, kāpēc Tu esi tik izmisis?!

ralfsbelkevics 27.11.2017

tapec ka neviena mani negrib.un nevelas ar mani draudzeties un veidot attiecibas. vai tu gribetu ar mani veidot attiecibas. ar cienu ralfs.

C critical thinker 27.11.2017

vai nu Ralfs ir totāls cirvis, vai kāds 'baigos' jokus taisa

tu esi pats cirvis.

P PurvaBrideejs 28.11.2017

Iepazīšanās portāliem nav ne vainas, vienīgi sākumā jāiemācās rakstīt un pamēģini kaut kā uzaudzēt humora izjūtu.
Uz pliku "caw" Tev neviena neatbildēs.

P PurvaBrideejs 28.11.2017

vēljovairāk ja uzreiz piedāvā iepazīties nopietnām attiecībām...

C critical thinker 28.11.2017

skaidrs, cirvis. par diagnozi maksāt nevajag, dalu par velti.

K Kristaps121212 28.11.2017

???????????????????? esmu gar zemi .

Rrrunčuks 28.11.2017

Tad var būt pienāca laiks aizdomāties kāpēc tevi neviens negrib?! Jāmeklē problēma sevī, nevis sūdzēties.

Andris Jēks 24.08.2019
Krāpšana

Nesūtiet badoo PRĒMIUM. Man pēc prēmium atcelšanas un konta dzēšanas, joprojām tiek atskaitīta nauda par dienas darījumu 1.09eur, lai arī konts ir dzēsts, viņi tik turpina iekasēt, pabiras.!

K Kārkliņš 29.11.2021

Samaksāju par badoo PRĒMIUM,naudu saņēma,bet tā arī nepieslēdza un sūdzības vestuli ignorēja.

S SHARON77 21.04.2022

Sveika, dārgā, kā tev iet? mani sauc Šarona Ārneta, man ir liels prieks ar jums iepazīties, lūdzu, sazinieties ar mani tieši uz manu privāto e-pastu uz ( [slēpt]@gmail.com ) Man ir kaut kas saprātīgs, ko ar jums apspriest tikai pa e-pastu, un es arī jums nosūtīšu manas bildes, paldies
( [slēpt]@gmail.com )