www.sudzibas.lv BabySmile.lv Krāpšanās/slikts serviss

Babysmile.lv - Krāpšanās/slikts serviss

3 nedēļas atpakaļ tika pasūtīta prece (bērnu rati) , kas viņiem mājaslapā parādās kā pieejamas un piegāde aizņem 7-8 darba dienas (https://goo.gl/cfHhyI).
Pasūtīju ar noteikumu - samaksa pie preces saņemšanas, bet uzzvanīja babysmile.lv pārstāvis un teica, ka preci var pasūtīt tikai ar priekšapmaksu. Neko sliktu nedomājot veicu pārskaitījumu caur banku uz viņu uzņēmumu kompsist, kura juridiskā adrese atrodas Daugavpilī (https://goo.gl/Nsm7HE).
Pēc samaksas biju zvanījusi un prasījusi, kas notiek ar pasūtījumu, jo mājaslapā pasūtījuma statuss uzreiz mainījās no " jauns" uz " izpildīts". Teica, ka viss ok, ka nauda saņemta un prece pēc divām nedēļām būs pie viņiem.
Nākamajā nedēļā jau neviens klausuli necēla un uz e-pastu neatbildēja. Sāku meklēt info par šo kantori internetā un tikai tad atradu sūdzības sakarā ar šo uzņēmumu, jo babysmile pieder tiem pašiem, kam tehnoshop. Pat adrese tā pati + telefons atšķiras tikai par vienu ciparu.

Tā kā klausuli zvanot uz 20000252 (babysmile) vairs neviens necēla, noliekot klausuli uzreiz sāku zvanīt uz to numuru, kas norādīts tehnoshopam (20000232) , kur uzreiz pacēla un kad es nosaucu pasūtījuma numuru un preces nosaukumu, man bez jebkādas aizķeršanās atbildēja to pašu, ka prece ir pasūtīta un būs drīz klāt. Pat nepajautājot, kurā no mājaslapām tā tika pasūtīta! Viens kantoris! Babysmile=tehnoshop!
Pēc zvana uz šo tālruni, arī tur vairs neviens klausuli necēla. Man ir ierakstīti visi zvani. Visu varu pierādīt, ar laikiem, ar telefona numuriem, sarunām (var paklausīties saruns iekš google drive - https://drive.Google.com/drive/folders/0b9gkwhxvowulaljisvzqwanbqvfe). Turklāt pa telefonu ar tevi runā tā, itkā tu viņiem jau sen esi apnicis un prasi nevis to, par ko esi samaksājis, bet gan lūgtu no viņiem viņu personīgo naudu.

Otrās nedēļās beigās, t. I. , piektdien, aizbraucu ar bērniem uz viņu ofisu (rīgā, dēļu iela 8, 8. Korpuss, 8e ieeja) , kur pārdevēja man ar centās ietēlot muļķīti, un teica, ka no šī preču piegādātāja prece ir gaidāma šodien 7.04.2017. , lai es uzzvanu pēc nedēļas par savu pasūtīto preci (arī šī saruna ir ierakstīta) .
Zvanu šodien uz viņas iedoto telefona numuru 29802648... Protams, ka neviens neceļ! Tad atkal uz 20000252. Paceļ tas pats pārstāvis un saka, ka prece nav un būs tikai maijā (!) , ka prece pie preces tirgotāja nav, ka parādīsies tikai maija sākumā un pie viņiem atceļos tikai tad pēc divām nedēļām! Ārprāts! Kā var tik stulbi čakarēt cilvēkus!? 3 nedēļās jau pagāja un mēģina iestāstīt tādu murgu! Un vēl saka, ka bija to teikuši jau sākumā, kad zvanīja sakarā ar samaksu! Teica, ka var atgriezt naudu, bet nedēļas laikā tikai, ka kad varēs nodos dokumentus grāmatvedībā uz naudas atgriešanu (kaut arī pēc likuma nauda ir jāatgriež nekavējoties, ja prece netika piegādāta noteiktajā laikā) . Super! Pasūtījums tika veikts 18.03.2017. Un te sola to tikai maija vidū vai beigās! Tagad gaidu vai atgriezīs naudu. Ja neatgriezīs tuvāko dienu laikā, būs jāsniedz iesniegums policijā.

Nevienam neiesaku šo kantori! Iesaku izvairīties no kompsist, babysmile.lv, technoshop.lv un lasīt atsauksmes pirms kaut ko pirkt. Turklāt atsauksmes nevis par pašu interneta veikalu, bet gan par uzņēmumu, kuram tas pieder!

Lai jums nekad negadās līdzīgas ķezas!

Papildināts mamamilina 18.04.2017

Видимо они всем говорят про эти 2 недели. Схема видимо такая. Деньги хоть слава богу вернули сегодня (11 апреля), правда не без нервов. Рада, что хоть кому-то удалось избежать неприятностей с таким сервисом. Реально осадок очень сильный остался. А главное еще, что из тебя же дурака делают и настойчиво в этом убеждают, что это ты сам дурак. Это я про то, что первые 2 недели тебе втирают, что мол дааа, товар в конце второй недели бууудет... А потом раз, и песня резко меняется аж на срок больше месяца. Просто ахтунг. А может кто и соглашается ждать и еще и еще. А что, очень даже выгодно видимо - такие безпроцентные заемы своего рода получаются, и отдают деньги потом людям (со следующих облапошеных) и вроде ничего уже и не сделали противозаконного. Ну это так, мысли в слух.

L lana.skotjuka@inbox 11.08.2017
krapshana

Prece netiek atsutita!Nauda netiek atgriezta!