www.sudzibas.lv Babydream.lv Slikts serviss

Babydream.lv - Slikts serviss

Zvanam uz kontakktelefonu. Interesējos par preces esamību noliktavā. Telefoniski atsakās kontaktēties par preces esamību. Spiež reģistrēties lapā. Izklausījās ļoti apmierināts, kad nebūs mani jāapkalpo. Vienkārši un ērti atšūt klientus - vainu reģistrējies vai staigā tālāk. Laikam jau bizness plaukst un zeļ. Veiksmi biznesā. Klientiem, kas vēlas kontaktēties telefoniski iesaku šo veikalu iet ar līkumu.

K Klinta Ziemele 08.03.2021

Es pirms vairāk kā nedēļas, veicu pasūtījumu šai lapā un, joprojām, nekādu ziņu. Informatīvajā epastā tika teikts, ka informēs par pasūtījuma gaitu. Bet ir klusums. Un uz epastiem neatbild. Diemžēl, nauda jau pārskaitīta. Mēģināšu sazvanīt, cerams, ka nebūs tāds pats rezultāts kā sūdzības autoram.