www.sudzibas.lv Baby Store Neejiet uz Stabu 45 - Baby store veikalu

Baby Store - Neejiet uz Stabu 45 - Baby store veikalu

Šodien, jaukā rudens dienā kopā ar meitu un mazdēliņu gājām iepirkties. Iepriekš bijām noskatījuši internetā jauku veikalu - Baby store, kurā var iegādāties daudz un dažādas bērnu preces. Nonākot līdz zināmai adresei Rīgā, Stabu ielā 45, ieraudzīju, ka ieeja veikalā ir maigi izsakoties ekstrēmistiem domāta, jo iebraukt ar bērnu sporta ratiem vienai māmiņai tur praktiski nav iespējams. Tā kā bijām divas, tad tomēr nolēmām tur iekļūt. Veicām arī pirkumu, bet tad, kad bija no veikala jānonāk atpakaļ uz ietves, tad sapratām, ka ar bērnu ratiem viens cilvēks to izdarīt nevar. Mēģinājām ratus nonest no 4 stāviem pakāpieniem, kuriem pa virsu ir uzmeistarotas 2 uzbrauktuves sliedes, ja tās tā var nosaukt. Rezultātā es kopā ar mazbērna ratiem nokritu no augstajiem pakāpieniem, sasitu pret asfalta segumu seju, nobrāzu roku un kāju, nosmērēju mēteli, mazbērns kopā ar ratiem apgāzās un pārbijās. Labi, ka atradās laipni garāmgājēji, kuri palīdzēja piecelties. Atgriezos veikalā, lai lūgtu palīdzību, jo vaigs bija nobrāzts un vajadzēja vismaz pielikt aukstu kompresi, bet tā vietā saņēmu pie kases sēdošās pārdevējas striktu aizrādījumu, ka pati esot vainīga, vajagot skatīties uzmanīgāk, kur jāiet!!??! Viņai arī esot bērns un neesot nekādu problēmu iekļūt veikalā!Vispirms jau jautājums pārdevējai - vai ir mainījušies klientu apkalpošanas "Zelta likumi" un pārdevējam savs klients ir nulles vērtībā, vienalga, kas ar to notiek? Vai veikala saimniekiem nav jārūpējas par to, lai būtu normāla iespēja iekļūt veikalā arī ar bērnu ratiem? Kas kompensēs morālo zaudējumu par sabojātu dienas pēcpusdienu? Vai veikala īpašniekiem ir vēlme , lai pie viņiem atgriežas klienti? Māmiņas neejiet uz Stabu 45 - diez vai veselas pārnāksiet mājās!!!

G

A aga 14.10.2014

Labs veikals! Varētu atvērt bodīti arī Imantā/Iļģuciemā... vai Āgenskalnā... runājot par trepēm - ja es tikšu tramvajā ar bērnu ratiem, dodoties uz šo veikalu, tad tikšu arī veikalā :) es gan neriskētu - pārāk stāvas trepes, bet noteikti ne iemesls neapmeklēt veikalu!

Z Zikoxxx 17.01.2017
Krāpšana

NESŪTIET NEKO internetā! Tie DZĪVNIEKI mājas lapā piedāvā vienu, bet reāli mēģina iegrūst pavisam ko citu! Dedziet ellē!