www.sudzibas.lv Babgātības sala Krāpnieciskā darbība

Babgātības sala - Krāpnieciskā darbība

Pirmdienas (13.07.) TV5 raidījumā "Bāgātību sala" ir novērojama acīmredzama naudas izkrāpšana. Vai tādu raidījumu nevajadzētu aizliegt? 30 minūšu garumā cilvēki tiek vienkārši mānīti, kaut gan pareizā atbilde ir zināma, bet sazvanīt studiju vienkārši nav iespējams, bet naudu par zvanu noņem. Cilvēki tiek kūdīti zvanīt. 3 reizes it kā studijā zvans iezvanās, bet reāla savienojuma nav. To var nosaukt par tīrāko afēru TV tiešraidē. Vai tiešām krīzes laikā nevajadzētu šādus raidījumus aizvākt no TV ekrāniem???

B Baņkieris 14.07.2009

"Bagātību sala" ir vēl viens lohatrons Latvijas teleēterā un domāta plānprātiņiem un dulburiem! pareizi, ka kūda, jo tā taču ir tīrā peļņa! Turklāt ņemiet vērā, ka maksa par zvanu ir stipri lielāka, jo Lattelekom vēl paņem naudu par savienojumu!
Visas šīs spēles ir domātas uz muļķīšiem, kas ļoti viegli uzķeras! Tie jautājumi jau speciāli ir viegli, lai jūs zvanītu!
Kur aitas, tur cirpēji!

D D 14.07.2009

jaa, jo lohotrons jau ir...bet uzķeras. tas princips, cik saprotu, ir tads pats ka zelta drudzii- zvani un tavu zvanu registree, atzvana tam, ko dators izveelas:) klusums studija drosi vien ir tapec, ka japiezvana noteiktam cilveku skaitam, lai butu izdevigi kko kadam laimet. ceret, ka pie pirmaa zvana juus laipni uzrunaas kurusova, buutu vairak kaa stulbi. labak neterejiet naudinu

р Русский 14.07.2009

Sen jau ir skaidrs, ka tā ir muļķu spēle un Latvijā tādu muļķu ir daudz.

L Lāsma 02.12.2009

BŪS AITAS, BŪS CIRPĒJI...

H Hugo Djego 02.12.2009

Tieši tā, Lāsma.Es ar šitādos pasakumos nekad nepiedalos.