B/n Līkumi - Apmelošana

Labdien!Saskāros ar problēmu, es savulaik dzīvoju bāreņu namā jo man nav vecāku..no manas omītes man palika dzīvoklis Līvanos ko es pec 18 gadiem būtu dabujusi.Kad izgāju no bārenu nama izrādījās ka man vairs nav dzīvokļa jo viņs tika pārdots 2007 gadā.Situācija ir šāda-bāreņu nama direktore Z.Geistarte man 7 gadus ko dzīvoju bāreņu namā skandināja ka ar manu dzīvokli ir viss kārtībā, bet taj pašā laikā notika tiesas process par to ka itkā mans tēv atsakās no manis un viņam itkā noņem tēva tiesības...uzrādot viņam dokumentu kuru es itkā raxtiju..tajā bija norādīts ka es atsakos no sava tēva, ka es viņu izmantoju tikai priekš naudas un man viņš vairāk nav vajadzīgs.Bet es pēc likums nebūdama pilngadīga nedrīkstu rakstīt nekādus papīrus.Sanak ka šo iesniegumu kuru es itkā raxtiju ir viltojuši bāreņu nama pedagogi parakstoties manā vietā.Un arī direktore man teica ka tēv ir no manis atteicies...bet kad pirms pāris dienām tomēr satiku tēvu viņš teica ka viņu gribēja piespist parakstīt atteikumu no manis, bet viņš atteicās parakstīt šo atteikumu no manis.Ir tādas aizdomas ka Z.Geistarte-bāreņu nama direktore bija speciāli uztaisijusi šo scenāriju lai atstātu mani gan bez dzīvojamās platības gan arī bez tēva...jo aizliedza gan man gan tēvam tikties.Taj pašā laikā izšķirot mūs un pa kluso uztaisīt ne sarežģīto mahināciju..tā kā mēs ar tevu bijām Itka konfliktā tēvs nevarēja pieskatīt manu dzīvokli un kārtot zemesgrāmatu...direktore to zinājot izdarija nelikumīgu gājienu pārdodot manu dzīvokli man nedarot zināmu...un meloja ka dzīvoklis ir mans un viss ir kārtibā.Kad sāku jautāt kāpēc viņa man neko neteica par to ka dzīvoklis tika pārdots viņa man atbildēja ka neko nezināja...tomēr esmu pārliecināta ka tas viss bija viņas roku darbs jo G.Daugaviete-notāre kas kārtoja 2002 gadā papīrus par manu dzivokli ir viņas radiniece un man nav šaubu ka tur bija iesaistīti arī nopietni makleri un pašvaldība ar domi...vēlējos jautāt ko man daŗīt un kā atgūt savu īpašumu atpakaļ...lūdzu palīdziet!!!jau iepriekš paldies!!

E Eseseseseseseses 16.10.2009

milais beerns, tev uz policiju ir jaaiet, lieta ir pietiekami nopietna..

š šeherezade 16.10.2009

Eh, grūti būs taisnību panākt, ja neesi tik turīga, lai noalgotu sev advokātu un policija nepalīdzēs pilnīgi neko, jo tas nav policijas kompotencē...tie ir tiesu darbi, un šķiet, ka Geistartes kundze ir īstena maita, ja var bērnu nama bērnam šādā kārtā vēl darīt pāri...Kā tāds cilvēks var vispār bērnu namu vadīt----cietumā par uzraudzi tādai vieta!!!

š šarmantā 16.10.2009

Tur tas joks ka te visi kā saka "были в доле" jo dzīvokļa kadastra summa bija 5000 bet pārdeva par 10000 un katrs dabuja savu daļu tāpēc tik skaisti klusēja un izlikās ka neko nezina...direktore nomelnoja mani tēva priekšā un arī tēvu manā priekšā pārtaisija par monstru...kā saka "развели нас как лохов" jo man reāli ir aizdomas ka es jau biju "pasūtīta" no kāda puses...bija tā mahinācija izdevīga ik vienam...

M Māris 16.10.2009

Tev tikai jāiet caur tiesu.

A Anonīmi 16.10.2009

Bet vai nevar būt tada lieta ka ja ir visi pedagogi, direktore, tiesas darbinieki, notāre dabujuši "uz ķepas" nespers soli atpakaļ?Ja nu pēkšņi bāreņu namam uz manis ir kompromāts kuru viņi var pacelt pret mani un vnk mēģinās mani iznīcīnāt?Ja nu tiesas procesā vienkārši redzēs ka direktores rīcība bija nelikumīga un tēvam nebija noņemtas tiesības...viņi var vienkārši var mainīt manu bārenes statusu uz vienkāršu bērnu un atņemt dzīvokli ko tagad man piešķirs no valsts puses.Tad kad izrādijās ka man nav mantojuma es devos uz savu Vipes pagastu un lūdzu lai man piešķir dzīvokli kas man pēc likuma pienākas...vai tad man nevar noņemt visas bāreņa tiesības?

A Anonīmi 17.10.2009

Es vienkārši baidos no tā ka varu pazaudēt savu dzīvokli kuru man piešķīra pagasts

A Anda 17.10.2009

Tad ir jāizšķiras-vai gribi taisnīgu tiesu par zaudēto dzīvokli, vai mierīgi dzīvot, kur tagad patīk.

š šeherezade 17.10.2009

Baigi grūti ir ko ieteikt, jo pastāv jau likumi un kā jau teicu--vislabāk situāciju varēs advokāts izskaidrot un viņš arī pateiktu, vai ir vispār vērts tiesas procesu uzsākt...Bet kāpēc raksti zem divien nikiem--anonīmi un šarmantā???

A Anonīmi 17.10.2009

nu vnk tā sanāca

D Danzka 17.10.2009

Iesaku vērsties TV3 raidījumā "Nekā personīga", lai tie pašķetina - http://www.tv3.lv/nekapersoniga

š šeherezade 17.10.2009

Vispār gaiša doma par to vēršanos pie kādiem medijiem, bet...tikai tad, ja tiešām viss ir tā, kā stāstiji, jo pretējā gadijumā šķetinot šo visu mezglu vaļā var uzpeldet kāda pavisam neforša nianse, kas Tev par labu nenāks...ceru, ka saprati, ko domāju?

A Anonīmi 18.10.2009

nu njā...man arī bija doma vērsties pie mēdijiem...varbūt ka viņi palīdzēs man atrisināt so problēmu..

E esse 20.10.2009

Man jautājums - Tev ir bāreņa privilēģijas un vēl arī dzīvs tēvs???? nav par daudz, a? Un vēl iepējams kompromats par Tevi var atrasties? Kāds piemēram? Zagi?

A Anonīmi 20.10.2009

kāds vēl zagi?Nau runa par kautkādām zagšanām vai huligānismu

D danger 23.11.2009

Danzka "Nekā personīga" ir izsmiekls par to kādam jābūt labam ziņu raidījumam.. piesienas visiem bez pamata.. redzētas jau vairākas reportāžas ar zināmiem godīgiem cilvēkiem, kas 'ir savā vietā' un vada savu personālu ļoti labi, bet tikuntā žurnālisti uzķeras uz ziņām par iespējamiem naudas izšķērdēšanas gadījumiem.. Latvieši tic šim raidījumam uz vārda, jo nav iemesla apšaubīt, bet žurnālistu godīgumu, taču žurnālisti tiecas pēc jebkāda sižeta un saklausa to ko grib saklausīt- tas maldina visus raidījuma skatītājus. Ja gribi saprast 'kapēc' tev jāpšauba viss un tad tu nonāc pie iemesla.. savādāk tu kļūsi par tādu pašu aitu kā visi