www.sudzibas.lv āzija-zābaki neatgriež naudu par preci

āzija-zābaki - neatgriež naudu par preci

neiesaku iepirkties veikalos Āzija. preces ir nekvalitatīvas un brāķētas.nopirku tur zābakus, zinot ka tur pārdot ķīnā ražotu produkciju, bet zābaku modelis ļoti iepatikās, un es cerēju ka vismaz sezonu jau nu izturēs! bet pēc 1, 5 mēn valkāšanas zābaka "āda'' pie zoles pārplīsa. kad par preci maksāju, pārdevēja piebilda ka precei garantija ir 2 mēneši!!!(vaitad jebkurai precei, ievestai eiropas savienībā garantijai nav jābūt 2iem gadiem???)čeku protams saglabāju. tā nu braucu uz liepāju atgriezt preci, bet veikalā pārdevēja paziņo, ka zābakus nesīšot uz remontu un lai pēc nedēļas braucu pakaļ! nepiekritu, jo pirmkārt jau nedzīvoju liepājā, otrkārt-pieprasīju lai vai nu dod citus zābakus vietā vai arī atgriež naudu!! tā nu mums izveidojās skaļa vārdu apmaiņa un diezgan asas diskusijas par šo tēmu ar vienu no pārdevējām un arī, cik saprotu, to veikalu īpašniekiem, līdz kamēr uz veikalu izsauca itkā veikala vadītāju. vairāk kā stundu, vārdu pa vārdam un pat draudiem par griešanos pie patērētāju tiesību aizstāvjiem, un pateicoties vienai šī veikala pārdevējai, naudu par zābakiem saņēmām atpakaļ! piebildīšu ka, kā izrādījās, ka par vadītāju tikai izlikās veikala vecākā pārdevēja!!! šajā veikalā vairs kāju nesperšu!!!

K

E edgars 15.01.2010

nehuj tev naudu atdeva atpakal pati vainiga ka saplesi kina ir laba valsts vislabakas preces

L Liepajniece 21.02.2010

Ko var sūdzēties - labāk padomā cik tās kurpes maksā tajā veikalā. Par tik zemu cenu jau nevar gribēt superlabo kvalitāti un izturību gadu gadiem. par 10ls noperc apavus un nakammenes perc jaunus - mana attieksme pret Āzijas apaviem. Ja vēlies izturīgus apavus tad arī vajag iet uz veikalu ar attiecīgajām cenām, jo nu piedod bet apmeram par 10ls apavi man neliekas kvalitatīvi un izturīgi.

R RedLips 19.01.2013

Jā un apakšbiksēm arī ir divu gadu garantija, tās arī nes atpakaļ pēc mēneša, kad sāk irt ārā, lai dod jaunas :D