www.sudzibas.lv Avon pakas piegāde mājās

Avon - pakas piegāde mājās

Ja kāds vēlēsies savu sūtījumu saņemt mājās būs jārēkinās ka tas kavēsies vienu dienu (centrā to varēs dabūt ātrāk) un vēl būs jārēķinās ar to, ka būs jāsēz mājās visa diena, jo nebūs zināms kurā laikā kurjers jums to atvedīs.
Ja es pati nesāktu rosīties, savu sūtījumu es saņemtu tikai ap 22:00 Tas labākajā gadījumā. Iespējams arī tikai nākamajā dienā. Tik un tā es viņu protams saņēmu vēlu vakara, bet nu taja pašā diena.
Trakākais ir tas, ka nav jau problēma pagaidīt veselu dienu, bet gan tas ka man bija jānodot tas sūtījums tālāk un tam cilvekam vajadzēja gaidīt līdz ar mani. Un stūlbi ir tas, ka visu dienu jāsēz mājās nezinot, kad tev atvedīs. Ja nu tu kaut kur izbrauksi un tev atvedīs... sorry, tu neēsi mājās.. kad būsi piegādāsim.. gaidi atkal.. var jau pirms laika piezvanīt, vai nu arī piezvanīt un pateikt kurs mans numurs pēc kartas... vai arī to kartas numuru rakstīt internetā kur var apskatīt sūtījuma ceļu...
Tas arī piegādes uzņēmumam pārmetums. Ja kurjers nevar tikt galā, tad jāpieņem vēl klāt cilvēkus.. lai tas nabags nepārstrādājās...

Z

K kriksis 11.01.2011

muļķības:D
es dzīvoju 200km no Rīgas. ātros pasūtījumus uz mājām saņemu trešajā dienā. kurjeri bijuši visādi. visi vienmēr pazvana.
ir pat bijis tā, ka neesmu mājās un atstāj pie durvīm. ir bijis, ka sarunājam tikties citur. nu nav jāsēž mājās:D

D Diana 30.03.2011

Erunda, j vsegda polucaju posilku na dom vovremja i ssamogo utra v 11:00 i nenado sidetj i zdatj

V Veesais 11.07.2011

Strādājot kurjerdienestā esmu sapratis, to ka loģistika ir neparedzama sfēra.
Un iedomājaties, ja tādu kā jūs esat 100 dienā un visi vēlas saņemt vienlaicigi, tad tas jau ir neiespejami.
Iesaku uzrādīt to saņemšanas adresi, kurā Jūs uzkavesities visu laika periodu no 09:00 - 17:00.

PS: gramatikas kļūdām nepiesieties, īpaši tam nepievērsu uzmanību.