www.sudzibas.lv Avon Krāpšana, viltus līgumi un parādu piedziņa

Avon - Krāpšana, viltus līgumi un parādu piedziņa

Labdien. Manam puisim atnāca julian inkaso parādu piedziņa par fiktīvu līgumu un parādu. Viņam.nav nedz līgums ar avon bedz jebkāda saistība. Parāda summa uzrādas 70 euro.
Kadreiz pati šaja mugā biju iekšā. Ogres filialē. Manu pardošanas vadītāju sauca Ligita..
E spiesaistiju daudz meitenes. Viņa lika man viņas priekšā taisīt profilus un pierakstija sev visas paroles. Beigās viņa gāja uekšā profilos un taisija pasūtijumus un meitenem avon draudeja ar parādu piedziņu ja neatdos naudu. Šī kompānija ir nedroša un bezjekādām morāles normām. Kā viņa varēja pasūtīt kosmētiku no sveša profila un saņemt produkciju ja viņI nau līdzās šis cilvēks ar personu apliecinošu dokumentu. Tātad arī kurjeri ir nelojāli. Pēc šī es pametu avon. Bet mani gadiem nelika miera marita Lasmene ar saviem es pastiem. Rakstiju lai liek mani moera lai neraksta nesūta. Es atsakos no visa. Zvaniju uz avon teicu ka nevēlos neko saņemt no avon bet viņi ignorēja un turpināja sūtīt man vēstules. Tagad draugam no ventspils nodaļas atnāca mistisks parāds. Viņi paši taisa viltus profilus ar svešuem datiem. Jo arī šī Ligita no ores teica ka ir reğistrējusi dēlu un vel radus lai gan tke nemaz ar avon nenodarbojas. Gribēja pierunāt arī mani uz to. Pieļauju ka arī mana puiša dati ir pa klusi nonākuši avon cosmetics. Jo viņš kādu laiku īrēja dzīvokki ar draugu kira meotwne savukart bija Avon konsultante. Neielaidieties ar šo kompāniju. Ja man ko vajag pērku veikalos. Jo kvalitāte neatbilst cenai.