Avārijas brigāde - Slikts serviss

Šodien pirmo reizi bijām uz abbpark. Viss ko varu pateikt-šausmīgi slikts personāls - instruktori pie atrakcijām neapmierināti, nevisai laipni atbildēja uz uzdotajiem jautājumiem. Meža ielokā šķēršļu trasē nejauka meitene (slaida, pusgara) pateica, ka drīkst iet tikai pa vienam, bet vecāka meita gāja aiz jaunākās meitas, lai būtu kopā drošāk. Vienā no kafejnīcām kas atrodas blakus karuseļiem vēlējāmies ar ģimeni iegādāties cukurvati, (gaišmataina meitene) izturējās nelaipni, tika izbolītas acis, naidpilns skatiens un tonis kāda tika runāts ar mums nebija patīkams.
Katamarānos puisis (gaišiem matiem) arī diezgan neapmierināts izskatījās.
Manuprāt, ja cilvēki šeit nevēlas strādāt, lai meklē jaunu darba vietu nevis izrāda savu nepatiku pret klientiem.
Neplānojam ar ģimeni atgriezties pie šāda apkalpojošā personāla. Ceļā pavadījām vairāk nekā 3 stundas, plānojam atpūsties, bet viss ko saņēmām bija slikti pavadīta diena.
Kā arī kartē bija rakstīts, ka ir šaušana ar loku, izstaigājām visur, bet nekur neatradām. Ja nestrādā vismaz varētu paziņot, ka tad nav pieejams.
Tā atrakcijas ir superīgas, par šādu summu iesaku izmēģināt kaut vienu reizi aizbraukt uz šo parku.
Īpašniekiem ieteiktu izvēlēties draudzīgāku personālu

27.08.2020

T Taisnīgums99 27.08.2020

Mes tur gan ar berniem bijam un viss bija jauki!

Gan jau pashi 3 stundas sezhot mashinaa izkaapaat dusmigi, runat nemakat un vel cilvekus saucaat par "pusgara auguma", taa varbut sunjus sauc, ne cilvekus!
Nav brinums, ka pret Jums bija tik nejauka attieksme, jo diezvai ko labaku bijat pelnijushi!

Domājošs cilvēks būtu aizdomājies, kāpēc pret viņu visi izturas nelaipni un meklējis tam iemeslu. Varbūt jūs bijāt aizmirsuši uzpurņus uzlikt jeb rējāt pārāk skaļi?

⛔️ 28.08.2020

National Lampoon's vacation

Perons skaidrā 28.08.2020

Nevis sūdzies internetā, bet zvani Bembelātam, Sīliniekam un Poterikam. čaļi atbrauks un atrisinās problēmu!