Ava Taxi SIA - Krāpšana

SIA Ava Taxi krāpj cilvēkus.
Vakar no lidostas Rīga uz 13. Janvāra ielu 19 (Avalon Hotel) ārzemju pasažieri tika nogādāti par 35.49 eur (plkst. 19: 20, nobraukums 13.33 km, pavadītais laiks 16 min. 40 sek.) . Čekā norādītais tālrunis ir izslēgts, sazvanīt nevienu nav iespējams.
Ir kauns Rīgai un Latvijai.

E Ekspertu eksperts 18.10.2018

Sigita, pamēģini vēlreiz piezvanīt, ja neizdodās, gan izdosies sazvanīt galveno ofisu.. Ieraksti sarunu un galvenās detaļas atspoguļo te, ja neizdodās rast taisnīgu risinājumu. Ja izdosies, to arī tauta uzzinās.. Lai veicas!

donna b 18.10.2018

Labi ka ne par 70 eur. Jau sen vajag uzlikt standarta cenu no lidostas lidz noteiktiem rajoniem ka piemeram Stokholma (apmeram 54 eur lidz jebkuram punktam centraa) vai Nju Jorkaa, kur uzreiz lidostaa tev dod kviti ar cenu, kad nosauc, cik talu tev jabrauc. Bet pie mums so jautajumu skiet nekad nesakartos. Kaut gan es teiktu ka si vel ir ok cena. Nemot vera ka ar RedBus no lidostas lidz Ilguciemam apmeram 13 eur pec skaititaja.

A Ampelmanis 20.10.2018

Jau kādus 10.gadus pie izejas no lidostas ir kiosks (baltic taxi), kur pa 15eur. var nopirkt braucienu līdz jebkuram punktam centrā, kā Stokholmā. Vai arī nosauc jebkuru galamērķi, aprēķinās cenu, pārdos braucienu. Nu gluži, kā Tevis pieminētajā Ņujorkā.
RedBus ir maršruta autobusi un tajos nav nekādi skaitītāji. Varbūt bija domāts RedCab? Kādā sakarā saki, ka cena vēl ir ok., pieminot savus 13eur? Ņemot vērā, ka attālums no lidostas līdz Iļģuciemam vai Vecrīgai (kur tika samaksāts 35eur.) ir aptuveni vienāds.

A Annan. 17.11.2018

Vajag skatīties tarifus, kas uz durvīm! Tāpēc jau viņi tur ir, lai ejot gar rindu klients var izvērtēt kurā mašīnā kāpt.

L Larisa Maskova 27.11.2018

bet kā lai tūrists to zina?

L Larisa Maskova 27.11.2018

tas pats tikko noticis ar kolēģi no Somijas - 39,14 EUR no lidostas līdz centram! ārprāts!