www.sudzibas.lv Ava Holding dzīvokļa pārdošana

Ava Holding - dzīvokļa pārdošana

Работники Ava Holding помогли мне продать квартиру в 2015 году в Чиекуркалнсе. Привлекала к процессу и других риэлторов, но те продавали квартиру долго и безрезультатно. А Ava Holding сделала это оперативно и по нормальной рыночной цене. Далее купили квартиру на Югле. Обе сделки прошли успешно и безопасно. Рекомендую всем эту компанию. Татьяна Д.

T

J Julija 03.01.2017

Vari ticēt horoskopiem, vari ticēt kam citam. Bet - lai kaut kādu rezultātu sasniegtu, kaut kas jādara. Ja neko citu - vismaz nopērc sev loterijas biļeti.
Pirmā iemaksa par labu auto, dzīvokļa kredītmaksājums, dāvanas tuviniekiem, ballīte ar draugiem, atvaļinājums ar ģimeni siltzemju kūrortā, varbūt studiju maksa Universitātē vai iemīļotā sporta nodarbības lielajam bērnam – tas viss ir tepat blakus. Kas teica, ka nevar sasniegt zvaigznes? Vai mēģināsi pasniegties pretī savas Veiksmes pastieptajai rokai?
Uzdrošinies, sper soli un piepildi savus sapņus! https://goo.gl/MQAn8g

A Anatolijs Krecetovs 14.03.2017
Slikts serviss

Serviss ir neadekvats.
Agrak fīrmas nosaukums bija ava holding. Tagad riga.etagi.

K Kristians1029 11.08.2017

Etagi, Mākleris Andrejs Pautecs, ļoti neprofesionāls darbs, Klientus uzskata par muļķiem, alkoholiķiem un histēriķēm. Nepārzina Latvijas likumdošanu un lietu kārtību.

A Andrejs 18.08.2017

Tā kā sūdzības autors ir anonīms, manā darbā nav bijuši sādi fakti un nav bijušas kautkādas pretenzijas. Lūdzu administratoru nodzēst doto sūdzību

P Pati es 30.08.2017

Ņemot vērā, ka ar šī māklera sludinājumiem regulāri ir aplīmētas visu māju kāpņutelpas Pļavniekos un Purvciemā, tad mērķauditorija ir arī pensijas vecuma cilvēki un tādi, kas ir uz Jūs ar datoru un internetu. Esmu informēta par diviem darījumiem, kur iesaistītās puses bija pensijas vecuma ļaudis.

Šādi cilvēki nelieto sociālos tīklus FB vai Draugiem.lv, lai varētu caur tiem autorizēties. Šeit redzams, ka sūdzība ir atstāta, bet Andrejs aksta, ka neviens nesūdzas par viņa darbu...

Pašai ir bijusi darīšana ar šo cilvēku pie darījuma slēgšanas. Neiesaku iesaistīties, ja vien ir tāda iespēja. Milzīgs laika, nervu un resursu patēriņš. Darījums tiek vilkts garumā aizbildinoties ar visādām atrunām.

Māklers Andrejs Pautecs nesaprot un nerunā latviešu valodā.