Autoskola "Vanags" - krāpnieki

Autoskolā "Vanags" slēdz apmācības līgumu uz 3 mēnešiem, un pēc tam kursantam ir jāmaksā "par līguma pagarināšanu".

Slēdzot līgumu, es sapratu, ka tie trīs mēneši ir paredzēti tikai teorijas apmācībai - bet vēlāk atklājās, ka 3 mēnešu laikā ir jāpabeidz gan teorija, gan braukšana - līdz CSDD eksāmenam.

Man braukšana negāja viegli, ta aizņema vairāk, nekā gadu. Rezultātā, pluss pie visas jau samaksātas naudas, "Vanags" gribēja no manis izspiest vēl par par to "līguma pagarināšanu" pāri par 50 latiem!

Es aizgāju uz autoskolu "Autoguru", kur par 59 latiem izgāju pilnu teorijas apmācību no jauna. Starp citu, "Autoguru" pasniedzējs Rūdolfs Jēkabsons stāsta teoriju vienkarši pasakaini. Es absolūti nenoželoju atkārtoti patērētu laiku.

Lūdzu uzmanieties: autoskolas līguma termiņš nedrīkst būt mazāks par vienu gadu!

. ..... 18.04.2011

Jau pēc pāris teorijas nodarbībām jāsāk braukt. Ja tu to neizdarīji teorijas apmācības laikā, tad tās ir tavas problēmas.
Pirmo reizi redzu un dzirdu, ka autoapmācībai jābūt vienu gadu. Nu ja tas tikai priekš dundukiem.

H he 19.04.2011

Nojauta, ka zem Aleksandra vārda slēpjās kartējā blondīne. Jau teksts vien liecina, ka rakstītāja ir sieviete
...pasniedzējs Rūdolfs Jēkabsons stāsta teoriju vienkarši pasakaini... :) Ja stāstīja pasakaini, tad skaidrs, kāpēc gadu mācījies :D:D

E Esss 19.04.2011

Atkal kārtējais/-ā, kas bļaustās :D - līgums noslēgts, parakstīts, un ja līgumā tā rakstīts par to pagarināšanu, tad neko neizkrāpj, jo līgumā tak rakstīts, kā pats saki, par līguma pagarināšanu :D ja pats/- nelasi līgumu, tad tava vaina, nenovel uz citiem. Es arī pirmo reizi dzirdu, ka ir noteikts gads - kur tas ir rakstīts? :D cik mācījos autoskolā un no citiem dzirdēju, tad katrai skolai ir savādāk noteikts.

A Aleksandrs 27.04.2011

Sorry, kļūdījos Rūdolfa uzvārdā. Pareizi ir: Jakobsons.

Kas attiecas pret līguma termiņiem - ja līgums noslēgts uz gadu, un tu spēj iemācīties divu nedēļu laikā, tad tu neko nezaudē. Bet ja līgums ir uz īsāku laiku, un tu nepaspēj - tad tu zaudē, bet "Vanags" dabū savu naudiņu par baltu velti.

Un cik laika paņems apmācība - to neviens iepriekš pateikt nevar. Parasti nosauc orientējošu nodarbību skaitu - vecums gados pluss desmit (vari pats parēķināt, cik tas būs mēnešos) - bet cilvēki ir dažādi; dažiem vajag stipri mazāk, citiem stipri vairāk.

K K 30.06.2011

Par to izkrapsanu, man ari jaiebilst

Ja tas bija rakstits liguma, tad ta tiesam ir Tevis pasa vaina, ka neizlasiji.
Man pirms parakstinas vina pat deva laiku parskatit...nav ko sudzeties, ja parakstiji bez izlasisanas

A Anita 19.09.2011

Pilnībā piekrītu, naudas sūcēji, man tāda pati pieredze!
Sekretāre, kas pieņem dokumentus un naudu ir izcili nelaipna, neprot pieklājīgi atbildēt uz jautājumiem, savus pienākumus veic kā aizmigusi.
Neiesaku instruktoru Agri Mazurēviču.
Nomācijos 4 mēnešus un neko neiemācijos, tīrā čakarēšana!

S Spridits 04.11.2011

Iestājos autoskolā Vanags uz C kategoriju un jau otro reizi man pārliek nodarbību sākumu datumu, tas jau sāk nepatikt.
Zvanīšu un aprunāšos sirsnīgi, nav jau tā, ka citiem laiks nav ieplānots! Kad zvanīju pieteikties, atbildēja citu info.

E Esesesesesesesees 04.11.2011

atvaino, bet ja tu pats saki, ka iemaaciities braukt tev vajadzeeja apmeeram gadu, tad laikam par autoskolu suudzeeties nevajadzeetu, jo 3 menesu laikaa parasti so prasmi var apguut gandriiz ikviens. gads-tas jau ir ekstreemi..