www.sudzibas.lv Autoskola Presto Slikts serviss, mazinformēšana, šaubīgs teorijas eksāMena

Autoskola Presto - Slikts serviss, mazinformēšana, šaubīgs teorijas eksāMena

Neiesaku nevienam šo autoskolu, jo:
1) beidzot teorijas apmācības kursu (par kuru nekas slikts nav sakāms) , ir jākārto autoskolas īpaši sagatavoto eksāmenu no iepriekš nekur neredzētiem jautājumiem (pieņemu, ka tie ņemti no aizvēstures teorijas grāmatu materiāliem) . Eksāmens ir diezgan grūts, pie kam pieļaujama ir viena kļūda, tas jau nu paliek katra cilvēka kompetences ziņā.
2) tā kā pabeidzot skolu, eksāmenu atliku uz vēlāku laiku, Sakarā ar studijām ārzemēs. Pēc atgriešanās, gada beigās ņēmos klāt teorijas mācīšanai, jo zināju, ka ir jāliek eksāmens gada laikā pēc teorijas apmācības beigām, bet par to nesatraucos. Tad nu es februāra sākumā devos kārtot eksāmenu, kas bija nesekmīgs, tad nākamajā reizē tajā pašā nedēļā vēl viens mēģinājums nesekmīgs. Pārnākot mājās, saņēmu jauku izziņu no autoskolas, ka līgums beidzas rīt, tas ir, man īsziņu ar atgādinājumu, par līguma laušanu atsūta vienu dienu pirms. Man neviens no darbiniekiem to nevarēja pateikt klātienē, kaut arī uz vietas redz manu informāciju. Tad nu lūdzos autoskolai, lai ļauj kārtot eksāmenu pēdējā dienā, ko man ļāva, ņemot vērā to, ka rakstīšana notiek noteiktās dienās.
Diemžēl, pēdējā reize arī nesekmīga, pēc kā līgums uzreiz tika lauzts.
Ironiski ir tas, ka man uzreiz piedāvāja parakstīt jaunu līgumu un iegrābties uz tiem pasiem grābekļiem. Varbūt neesmu, tas gudrākais, taču tas eksāmens ir pilnīgs sviests.

07.02.2020

Atbilde no autoskolapresto Pārstāvja atbilde 26.02.2020

Jūs iestājāties autoskolā, lai Jums iemācītu CSN tādā līmenī, lai varētu nokārtot valsts eksāmenu. Jums ir jāpārvalda CSN kompetenču līmenī, nevis jāiemācās bildītes konkrētā testā, lai to nokārtotu pēc atmiņas. Šo autoskolas testu ir nokārtojuši tūkstošiem kursantu, pēc kura nokārtot valsts eksāmenu ir bijis viegli, piedevām bez papildus izdevumiem atkārtotai kārtošanai.

Attiecībā par brīdinājumu par līguma beigām un Jūsu jaunieviesto juridisko terminu "mazinformēšana". Mūsu savstarpējais līgums (pieejams publiski pirms slēgšanas) neparedz, ka skolai jābrīdina kursants par līguma termiņa beigām, tātad "mazinformēšana" ir gaužām neprecīzs situācijas attēlojums. Jūs nepievērsāt pienācīgu rūpību svarīgākajam līguma aspektam.

No Jūsu teksta var spriest, ka Jūs atlikāt eksāmena kārtošanu līdz pēdējam brīdim tikai Jums saprotamu iemeslu dēļ, kā arī nespējāt to nokārtot 2 piegājienos. Ne tikai Jūs lūdzāt, bet skolas administrācija izrādīja Jums pretimnākšanu, lai pieņemtu eksāmenu ārpus kārtas, bet par to Jūs "atlīdzinājāt" ar šīs sūdzības uzrakstīšanu.

Laikā, kad par savām dzīves grūtībām ir tik viegli vainot citus cilvēkus, mēs Jums atvainojamies par sagādātājam neērtībām. Mēs tuvākā laikā ieviesīsim automatizētu ziņojumu sistēmu mūsu klientiem, lai brīdinātu par līguma beigām (CSDD noteikts termiņš).

BondsBonds 07.02.2020

Tajā pat laikā daudzi nokārtoja. Izdari secinājumus, bet ne #upura domāšanas.

A autoskolapresto Pārstāvja atbilde 30.12.2020

Ar šo paziņojam, ka automatizēta ziņojumu sistēma, lai brīdinātu mūsu klientus par līguma beigām, ir ieviesta.