Autoskola Presto - Slikts serviss

Sevi vērtē kā vislabāko autoskolu Liepājā, ja pat nav savākta neviena grupa vairāku mēnešu laikā. Iekritu uz reklāmas, un divus mēnešus pēc kārtas biju likts gaidīt savus kursus, jo nebija spējīgi savākt grupu.
Pēc otrā mēneša, pieprasīju naudas atmaksu, kas ievilkās 10 dienu garumā. Kad nauda tika atgriezta, viņi kļūdas dēļ to ieskaitīja divreiz, dēļ kā atpakaļ atsūtot atmaksāto naudu, bija jāpiemaksā par viņu kļūdu, citas bankas dēļ.
Nevienam neiesaku liepājā pieteikties šai autoskolai, jo līdz apmācībai varēsiet gaidīt ilgi.

19.06.2019

Atbilde no autoskolapresto Pārstāvja atbilde 01.03.2020

Liepājā skola piedāvā vismaz 10 dažādas variācijas kursiem B kategorijā - noteikta apmācību vieta, dienu pāri, sākšanās laiks (rīts, diena, vakars), apmācības valoda. Jūs izvēlējāties vienu no variācijām, kas uz to brīdi nebija pie mums populāra. Jūs neizvēlējāties citu variāciju, bet izvēlējāties, iespējams, meklēt iespēju mācīties citur. MK noteikumi nr. 358 regulē, ka grupu var uzsākt ar ne mazāk kā 6 cilvēkiem. Tātad nebija 6 cilvēki vienā no 10 variācijām. Nu kas te tik īpašs?

Uz to brīdi skola bija nesen sākusi darbību, iespējams, vēl nebija lokāla atpazīstama, lai raiti vāktos grupas, bet tā tas ir vienmēr ar biznesa uzsākšanu jaunā vietā. Tomēr šobrīd varam teikt, kad pirmie mūsu kursanti jau ir ieguvuši tiesības un nākamās grupas vācās raitāk. Ja klients vēlas modernu servisu, tad viņš ir gatavs pagaidīt.

Vai pareizi saprotam, ka sūdzība ir aptuveni 50 centu dēļ?

F

Pārdеvējs© 19.06.2019

Nu gan esi īsta fosīlija, priekš kam tad atpakaļ sūtīji, ja ar izdevumiem?

H haha1234 28.02.2020

Ārprāts, cik cilvēki var būt sīkmanīgi. Pilnīgi pretīgi.

J Juta Abdulajeva 03.09.2020

Tagad 8 mēn. pēc kārtas pārnes nodarbības, iešu prom, nevienam neisaku, ja ir vēlme ātri dabūt tiesības, es viņiem naudu
nemaz nesūtītu atpakaļ, paši kļūdas...